Zenturo – oryginalne ogrodzenie z taśmami i pikselami
 

Zenturo – oryginalne ogrodzenie z taśmami i pikselami
Panel zgrzewany
Aby wyróżnić swoją posesję na tle tak wielu innych i nadać jej wyjątkowy charakter, wybrałaś niezwykle dekoracyjne panele Zenturo. Teraz możesz iść o krok dalej, wypełniając je antracytową taśmą lub pikselami.

Wysokiej jakości panele Zenturo o niezwykle dekoracyjnym charakterze, uzyskanym dzięki połączeniu różnych rozmiarów oczek siatki, zostały wprost stworzone po to, by przyciągać spojrzenia i wyróżniać ogrodzoną nimi posesję. I mogłoby się wydawać, że Twoje ogrodzenie nie może być już bardziej zachwycające, ale wystarczy wypełnić je pikselami lub taśmą, by robiło jeszcze większe wrażenie.

 

Panele Zenturo wypełnione pikselami oraz taśmą Pefro

 

Taśmy i piksele dedykowane systemowi Zenturo:

  • dodają Twojemu ogrodzeniu uroku

  • podkreślają oryginalny charakter Twojej posesji

  • zapewniają prywatność Twojej rodzinie

 

Panele Zenturo wypełnione pikselami Panele Zenturo wypełnione pikselami

 

Kreatywne ogrodzenie z paneli

Z pikseli, czyli prostokątów i kwadratów z tworzywa sztucznego w kolorze antracytowym, możesz z łatwością stworzyć na swoim ogrodzeniu z paneli Zenturo geometryczny wzór, na przykład nawiązujący do charakterystycznych elementów elewacji. W ten sposób z łatwością nadasz posesji indywidualny charakter. Ale piksele są też kreatywnym sposobem na zmniejszenie przezierności ogrodzenia. Wystarczy tylko, że zaprojektujesz gęsty wzór, a zapewnisz domownikom większą prywatność.

 

Panele Zenturo wypełnione pikselami

 

Piksele z łatwością możesz zamontować na swoim ogrodzeniu – wystarczy wcisnąć je w wybrane oczka panelu. Można z nich ułożyć nie tylko geometryczny wzór, ale także numer posesji czy też nazwę ulicy, przy której się ona znajduje, a także okołosezonowe grafiki. Do swojej dyspozycji masz dwa rozmiary pikseli kwadratowych i prostokątych.

Piksele możesz zamontować na całości ogrodzenia lub tylko w wybranej jego części. Zaprojektowane przez siebie wzory możesz dowolnie zmieniać, kiedy tylko zechcesz.

 

Panele Zenturo wypełnione pikselami

 

Industrialne ogrodzenie dla nowocześnie surowego domu

Jeśli chcesz, aby Twoje antracytowe ogrodzenie z paneli Zenturo podkreślało industrialny styl posesji, możesz je wypełnić elegancką antracytową taśmą stalową Perfo lub taśmą Flexo z tworzywa sztucznego, również w kolorze antracytu.

 

Panele Zenturo wypełnione taśmą Flexo Panele Zenturo wypełnione taśmą Flexo

 

Taśmą możesz wypełnić panel całkowicie lub na przykład co drugą kolumnę oczek, zostawiając wolne przestrzenie pomiędzy nimi. Dla uzyskania ciekawego efektu dekoracyjnego, połącz w ramach jednego przęsła dwie szerokości taśmy.

Możesz także połączyć oba rozwiązania  – taśmę Perfo lub Flexo i piksele – na przykład wypełniając przęsła ogrodzenia taśmą, a bramę i furtkę ozdobić wzorem z pikseli. Wszystko zależy od Twojego pomysłu!

 

Gdzie kupić

Kompletny system paneli i bram Zenturo wraz z akcesoriami kupisz u autoryzowanych dystrybutorów firmy Betafence. Znajdź tych w Twojej okolicy za pomocą wyszukiwarki dystrybutorów.

Zobacz także:
Komentarze