Prywatność w ogródku szeregówki
 

Prywatność w ogródku szeregówki
Panel zgrzewany
W małym ogródku w zabudowie szeregowej wcale nie musisz być pod obstrzałem wzroku sąsiadów. Nawet na niewielkiej przestrzeni z łatwością zapewnisz sobie prywatność, w takim stylu, jaki odpowiada Twoim preferencjom.

Klasycznie: panele ogrodzeniowe z przesłonami

Jeśli chcesz podkreślić naturalny charakter swojej posesji, ogrodzenie z paneli Bekafor Classic możesz wypełnić drewnianymi przesłonami Bekafor Collfort z sosny nordyckiej lub przesłonami Nevada z wysokiej jakości PVC w kolorze imitującym jasne drewno. Na zamówienie dostępne są także w kolorze imitującym ciemne drewno i antracyt. Przesłony Nevada standardowo kupisz również w kolorze nasyconej zieleni, która stanie się tłem dla roślinności.

Panele Bekafor Collfort Przesłony Nevada w kolorze ciemnienego drewna

Przesłony w zestawie z akcesoriami montażowymi

Przesłony sprzedawane są w zestawach, umożliwiających wypełnienie jednego panelu, dzięki czemu masz pewność, że kupisz akurat tyle materiałów, ile potrzebujesz. Zestawy uzupełnione są o akcesoria montażowe.

Drewniane przesłony


Kreatywnie: panele z pikselami i murki gabionowe Zenturo

Jeśli masz ogrodzenie z paneli Zenturo, możesz zapewnić sobie i domownikom prywatność w bardzo kreatywny sposób, wypełniając oczka pikselami. Piksele to prostokąty i kwadraty z tworzywa sztucznego w kolorze antracytowym, z których zaprojektujesz niepowtarzalne wzory na ogrodzeniu, które jednocześnie zmniejszą jego przezierność.

Piksele Zenturo

panele Zenturo z taśmą Flexo i pikselami


Opakowanie pikseli kosztuje niecałe 33 zł (w opakowaniu jest 20, 30 lub 40 sztuk w zależności od rozmiaru pikseli). Jeśli zaprojektujesz wcześniej wzór, z łatwością obliczysz, ile opakowań pikseli będziesz potrzebować.

Doskonałym narzędziem kreowania przestrzeni jest także murek gabionowy z paneli Zenturo lub Zenturo Super, za którym schronisz się przed wzrokiem sąsiada czy też hałasem dobiegającym z ulicy. Wypełniony praktycznie dowolnym materiałem (drewno, kora drzew, szkło, łodygi bambusa, łupiny orzechów kokosowych itp.) nie tylko dają poczucie prywatności, ale także pozwolą stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

Murek gabionowy z paneli Zenturo Murek gabinowy z kamieniami

Z murku gabionowego możesz postawić całe ogrodzenie lub tylko jego część (na przykład naprzeciwko okien postawić murek, a boki działki wygrodzić panelami Zenturo). 6 m murku gabionowego z paneli Zenturo o wysokości 170 cm to koszt nieco ponad 2000 zł (wraz ze słupami do zabetonowania, bez wypełnienia). Jeśli Twój sąsiad zgodzi się partycypować w kosztach wspólnej części ogrodzenia, murek gabionowy będzie Cię kosztował o połowę mniej.

Murek gabinowy z kamieniami

Nowocześnie: panele Zenturo z taśmami Perfo i Flexo

Jeśli szukasz sposobu na prywatność w nowoczesnym lub industrialnym stylu, ogrodzenie z paneli Zenturo możesz wypełnić taśmą ze stali nierdzewnej Perfo lub taśmą Flexo z tworzywa sztucznego. Obie taśmy możesz wykorzystać na całości ogrodzenia lub tylko na jego części, zostawiając wolne przestrzenie między oczkami lub całkowicie przesłaniając ogrodzenie, oczko po oczku. Taśma ze stali nierdzewnej jest droższa. Wypełnienie jednego przęsła o wysokości 170 cm taśmą o szerokości 44 cm kosztuje niecałe 290 zł, ale też pozwala osiągnąć bardzo elegancki efekt. Jeśli wolisz wersję ekonomiczną, wybierz taśmę Flexo w kolorze antracytowym. 50 m taśmy o szerokości 44 mm kosztuje niecałe 92,00 zł, wypełnisz nią 2 panele o wysokości 170 cm.

Zenturo z taśmą Flexo
panele Zenturo uzupełnione taśmą Flexo

 

Panele Zenturo uzupełnione taśmą Perfo

panele Zenturo z taśmą Perfo

Wycena ogrodzenia

Ceny detaliczne przesłon dla systemów Bekafor Classic, Nylofor i Zenturo, a także murków gabionowych Zenturo znajdziesz w cenniku online.

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Jeśli chcesz kupić któryś z produktów, wyszukaj dystrybutora Betafence z Twojej okolicy.

Zobacz także:
Komentarze