Panele Decofor: kombinacje linii prostych, łuków i fali
 

Panele Decofor: kombinacje linii prostych, łuków i fali
Brama uchylna Panel zgrzewany
Krzywizny i linie proste paneli Decofor dają wiele możliwości fantazyjnych połączeń.

Gdy myślimy o ogrodzeniu ozdobnym wygiętym w łuki, zwykle przychodzą nam na myśl poniższe kształty:

Ozdobne panele ogrodzeniowe Decofor ArcoJest to ułożenie najbardziej popularne, szczególnie często stosowane przy ogrodzeniach kutych, z przęsłami umieszczonymi między słupkami murowanymi lub z cegieł. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie.

Panele dekoracyjne Decofor marki Betafence umożliwiają tworzenie ogrodzeń bardziej finezyjnych.

Przy użyciu paneli Decofor Wave tworzymy wygięcia odwrócone, z zaokrągleniem w dół. Wtedy najwyższym punktem ogrodzenia stają się słupy kwadratowe zakończone ozdobną kulą (a nie środki paneli, jak w przypadku systemu Decofor Arco).

Ozdobne panele ogrodzeniowe Decofor WaveJeszcze bardziej niezwykłe ogrodzenie posesji uzyskamy, gdy połączymy dwa typy paneli: Decofor Arco – o łuku wygiętym w górę i Decofor Wave – o łuku wklęsłym. Ułożone naprzemiennie panele utworzą „efekt fali”, który na pewno przykuje uwagę przechodniów i sąsiadów.

Ozdobne panele ogrodzeniowe Decofor Recto
Wszystkie typy paneli Decofor (Arco, Recto i Wave) są ze sobą kompatybilne i montowane w ten sam sposób (na słupach kwadratowych Decofor przy użyciu obejm stalowych łączonych śrubą). Systemy uzupełniają furtki i bramy Decofor dopasowane do kształtu paneli.

Dzięki temu możliwe jest dowolne zestawianie tych systemów, dopasowane do wymogów posesji, ale również upodobań jej właściciela.

/site_media/uploads/decofor_wave/105410s_1beka.jpg /site_media/uploads/Brama_Decofor/108780s_1beka.jpg /site_media/uploads/decofor_arco/12061s_1beka.jpg /site_media/uploads/decofor_arco/11346s_1beka.jpg /site_media/uploads/decofor_arco/12089s_1beka.jpg /site_media/uploads/decofor_arco/105370s_1beka.jpg
Zobacz także:
Komentarze