Oryginalne ogrodzenie posesji prywatnej
 

Oryginalne ogrodzenie posesji prywatnej
Panel zgrzewany Siatka zgrzewana
Gdy zwyczajne ogrodzenie najzwyczajniej w świecie do Ciebie nie przemawia, sięgnij po system z charakterem od Betafence, dzięki któremu wyróżnisz swoją posesję. I zrobisz to w dobrym stylu.

Zamurowani… z wrażenia

Murek gabionowy z paneli Zenturo możesz wypełnić praktycznie dowolnym materiałem, by idealnie go dopasować do charakteru posesji i sprawić, by już z daleka przyciągała wzrok. Twój dom pod lasem może być wygrodzony murkiem wypełnionym pniami drzew lub kamieniami. Letni basen będzie świetnie wyglądał na tle murku gabionowego wypełnionego białymi kamieniami lub bambusem. Z kolei z industrialną architekturą domu doskonale będzie współgrać murek z paneli Zenturo wypełniony szkłem z recyklingu.

Murek gabionowy z paneli Zenturo


Taśmy, piksele, murki gabionowe

Jeśli podoba Ci się koncepcja murku gabionowego, ale chcesz, aby Twoje ogrodzenie pozostało przezierne, możesz murek postawić w wybranej części ogrodzenia, na przykład osłaniającej Twoją posesję od strony ruchliwej ulicy, a w pozostałej części postawić ogrodzenie z efektowych paneli Zenturo, które możesz w oryginalny sposób wypełnić stalową taśmą Perfo lub taśmą Flexo z tworzywa. Do nadania indywidualnego charakteru Twojej posesji możesz także wykorzystać piksele, z których z łatwością ułożysz na ogrodzeniu wybrany wzór geometryczny.

Panel Zenturo wypełniony pikselami  Brama Zenturo wypełniona pikselami i taśmą perfo
Panel Zenturo wypełniony pikselami Panel Zenturo wypełniony pikselami i taśmą Perfo

Ogrodzenie z murku gabionowego z paneli Zenturo, dzięki swojej niewielkiej szerokości świetnie nadaje się nawet do niewielkich ogrodów, także tych w zabudowie szeregowej.


Alternatywa dla nudy

Jeśli szukasz ciekawej alternatywy dla tradycyjnego nieciekawego ogrodzenia murowanego z cegły klinkierowej, wybierz system Gabionet od Betafence, który stanowi oryginalne połączenie paneli ogrodzeniowych i gabionów.

Słupy i podmurówkę z wysokiej jakości siatki zgrzewanej możesz wypełnić praktycznie dowolnym materiałem, dopasowanym do otoczenia i charakteru Twojej posesji (na przykład skałą, kamieniem, betonem). Jeśli chcesz, ogrodzenie może zostać zamontowane bez podmurówki.

Jeśli masz ochotę, możesz zamontować w gabionowych słupach oświetlenie, dzięki któremu Twoje ogrodzenie będzie efektowne nawet po zmroku.

Gabion


System Gabionet jest kompatybilny ze wszystkimi panelami ogrodzeniowymi Betafence. W zależności od swoich upodobań i typu architektonicznego ogradzanej posesji, możesz wybrać panele o stylu klasycznym (np. Bekafor Classic), dekoracyjnym (np. system Decofor) lub nowoczesnym (np. Nylofor).

Zarówno słupy ogrodzeniowe, jak i podmurówka dostępne są w wielu wymiarach, dopasowanych do wysokości poszczególnych paneli. Dzięki temu montaż ogrodzenia nie będzie dla Ciebie problemem.

Zobacz również instrukcję montażu systemu gabionet.

Gabion w formie klinkieru

 

Gdzie kupić i za ile?

Konstrukcje gabionowe – gabiony i Gabionet – wyceni dla Was Arnold Pajonczek. Jako specjalista ds. gabionów udzieli wszystkich najważniejszych informacji:

e-mail: arnold.pajonczek@betafence.com
kom. +48 604 532 673

Natomiast ceny poszczególnych produktów poznacie u dystrybutorów z Waszej okolicy. Znajdziecie ich poprzez wyszukiwarkę dystrybutorów Betafence.

Zobacz także:
Komentarze