Oaza spokoju dzięki nowym murkom gabionowym
 

Oaza spokoju dzięki nowym murkom gabionowym
Panel zgrzewany
Ogrodzenie Stonewall zapewni Tobie i Twoim bliskim komfort, o jakim marzysz. Dom to najważniejsze miejsce dla nas wszystkich. Tam odpoczywamy, łapiemy oddech, cieszymy się życiem z rodziną. Dlatego tak ważne jest, by każdy jego element był dopracowany i spełniał nasze oczekiwania.

Betafence zawsze stawia przede wszystkim na komfort mieszkańców posesji, których chronią ogrodzenia firmy. Podstawowym czynnikiem wpływającym na dobre samopoczucie jest oczywiście bezpieczeństwo. Jego zapewnienie to główny cel każdego panelu czy siatki. Co bardziej zaawansowane systemy chronią dodatkowo przed hałasem płynącym spoza posesji. Właśnie w tym celu została stworzona nowa linia – Stonewall.

 

Murek gabionowy Stonewall

 

Gabionowa cisza

Głównym elementem Stonewall są gabionowe panele, które słyną z trwałości i charakterystycznego wyglądu. Minimalistyczny kosz można wypełnić dowolnym materiałem. Szczelne wypełnienie wkładem przekłada się na tłumienie hałasów. Dzięki temu osoby znajdujące się wewnątrz posesji wolne są choćby od dźwięku samochodów przejeżdżających w pobliżu.

Trwałość, o której wspomnieliśmy, to także cecha, która sprawia, że panele gabionowe Stonewall są tak atrakcyjne. Po ich zamontowaniu nie musisz się martwić o wytrzymałość na uszkodzenia czy konserwację. Gabiony zapewnią Ci komfort przez wiele lat.

 

Murek gabionowy Stonewall

 

Produkt dopasowany do Ciebie

Niezwykle ważne jest to, że system Stonewall można dopasować do każdej posesji. Umożliwia to wspomniana swoboda wypełniania, a także sprytne ukrycie słupów wewnątrz każdego przęsła. Dzięki swoistemu schowaniu ich w panelu, system może stanowić jednolitą ścianę.

Zadbaliśmy także o poszerzenie palety rozmiarów, by jeszcze bardziej ułatwić aranżację terenów. Stonewall dostępny jest więc w trzech wysokościach (160 cm, 180 cm i 200 cm) oraz trzech szerokościach (20 cm, 25 cm, i 30 cm).

Tak wiele opcji sprawia, że system Stonewall jest stworzony dla każdej osoby, która marzy o ładnym, bezpiecznym i komfortowym ogrodzeniu.

 

Murek gabionowy STonewall

Zobacz także:
Komentarze