Nie tylko zielone – kolorystyka ogrodzeń Betafence
 

Nie tylko zielone – kolorystyka ogrodzeń Betafence
Brama przesuwna Brama uchylna Panel zgrzewany Siatka pleciona Siatka zgrzewana
Pamiętamy czasy, kiedy wszystkie ogrodzenia były zielone. Nie było wyboru, nie było koloru, bo wszechobecna zieleń szybko traciła blask, farba łuszczyła się, ogrodzenie korodowało. Na szczęście to tylko wspomnienia. Zmieniło się myślenie o ogrodzeniu. Dziś ogrodzenie stanowi pełnoprawny element posesji, z którą tworzy jedną całość.

Dziś Twoje ogrodzenie może stanowić dyskretną ochronę posesji lub też być dekoracyjną wizytówką Twojej posesji. Na dodatek może mieć praktycznie dowolny kolor, który latami będzie wyglądał jak nowy.

Przykładowe - inne niż zielony - kolory ogrodzeń Betafence

antracyt szary niebieski żółty pomarańczowy czerwony
antracyt szary niebieski żółty pomarańczowy czerwony
RAL 7016 RAL 7030 RAL 5010 RAL 1021 RAL 2000 RAL 3000


Posesja prywatna


Oczywiście Twoje ogrodzenie może mieć także kolor zielony – intensywny i trwały, zupełnie inny niż ten, który pamiętasz sprzed lat, bo nałożony na ocynkowaną powierzchnię ogrodzenia za pomocą najnowocześniejszych technologii. Jeśli wybierzesz ogrodzenie z siatki plecionej lub zgrzewanej, będzie ona powleczona grubą warstwą PVC, odporną na uszkodzenia mechaniczne.

Twoje ogrodzenie z siatki nie musi być jednak tylko i wyłącznie zielone. Jeśli chcesz, aby podkreślało nowoczesny charakter Twojej posesji, wybierz siatkę zgrzewaną Pantanet Family w kolorze eleganckiego antracytu.

zielona siatka Hexanet antracytowa siatka Pantanet Family
zielona siatka Hexanet powleczona PVC antracytowa siatka Pantanet Family powlaczona PVC


W kolorze antracytowym możesz także wybrać ogrodzenie z paneli. Klasyczny charakter posesji podkreślisz antracytowym systemem Bekafor Classic. Jeśli szukasz dekoracyjnego ogrodzenia, wybierz panele Bekafor Prestige w tym samym kolorze lub wyjątkowe panele Zenturo. Ściśle przylegająca farba w proszku (nakładana na panele i bramy) zapewnia nie tylko doskonałą ochronę antykorozyjną, ale także doskonałą gładkość i połysk.

antracytowe panele Bekafor Classic antracytowe panele Bekafor Prestige antracytowe panele Zenturo
antracytowe panele Bekafor Classic antracytowe panele Bekafor Prestige antracytowe panele Zenturo

Twoja firma

O ile posesjom prywatnym dedykowane są przede wszystkim kolory zielony i antracytowy, teren swojej firmy czy też magazynów możesz ogrodzić ogrodzeniem w praktycznie dowolnym kolorze - nawiązującym do logotypu firmy lub koloru zabudowań, czyniąc je tym samym własną wizytówką i znakiem rozpoznawczym.

białe panele Nylofor 2D
białe panele Nylofor 2D czerwone panele Nylofor 3D
antracytowe panele Nylofor 2D Super niebieskie panele Nylofor 3D Light II
antracytowe panele Nylofor 2D Super niebieskie panele Nylofor 3D Light II

Wiele systemów Betafence o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa, a także bram im dedykowanych, możesz zamówić w dowolnym kolorze z palety RAL, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ogrodzenie do swoich wymagań nie tylko pod względem kolorystycznym, ale i pod względem zabezpieczenia terenu.  

Zobacz także:
Komentarze