Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora systemów Betafence

Betafence Sp. z o.o.

ul. Dębowa 4
47-246 Kotlarnia
+48 77 48 25 000
NIP 749-198-96-55
KRS 0000241242 w Sądzie Rejonowym w Opolu
Kapitał zakładowy wpłacony: 37 070 000,00 zł

Kontakt z naszymi handlowcami

Bramy i ogrodzenia

Region północny

Andrzej Raszczewski
M: +48 602 279 380
andrzej.raszczewski@betafence.com

Region południowy

Marek Chlebek
M: +48 600 460 126
marek.chlebek@betafence.com


Produkty przemysłowe

Siatka autostradowa

Tadeusz Zamiara
M: +48 604 532 673
tadeusz.zamiara@betafence.com

Siatki zgrzewane, kraty Weldmesh i gabiony

Bartosz Siemaszko
M: +48 602 507 559
bartosz.siemaszko@betafence.com

Ogrodzenia tymczasowe Tempofor

Krzysztof Trinczek
M: +48 692 453 400
krzysztof.trinczek@betafence.com


Obsługa Generalnych Wykonawców i Inwestorów

Cały kraj

Radosław Borowski
M: +48 604 596 453
radoslaw.borowski@betafence.com


Realizacja i obsługa posprzedażowa projektów

Cały kraj

Mariusz Dziobek
M: +48 604 790 841
mariusz.dziobek@betafence.com

Formularz kontaktowy