Przesłony do paneli

Przesłony dla systemu Bekafor

Chcesz, aby Twoje ogrodzenie z paneli Bekafor zapewniało więcej prywatności? Uzupełnij je systemem przesłon Collfort lub Screeno Line. Systemy przesłon…

Przesłony dla systemu Nylofor

Aby Twoje ogrodzenie panelowe Nylofor zapewniało Ci więcej prywatności, uzupełnij je przesłonami Screeno Line lub taśmami Colorado. Screeno Line i Colorado…

Dostępne kolory:

Antracyt RAL 7016

Zielony RAL 6073

Przesłony Screeno Wave

Szukasz sposobu na ochronę prywatności za ogrodzeniem z paneli Nylofor 2D lub 2D Super? Wypełnij je przesłonami Screeno Wave,…

Dostępne kolory:

Antracyt RAL 7016

Zielony RAL 6005

Szary RAL 7030

Zachowaj prywatność z przesłonami od Betafence

W naszej ofercie znajdują się specjalne listwy i taśmy, które skutecznie zabezpieczą Twoją posesję przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów. Od dziesięcioleci firma Betafence dba o prywatność i bezpieczeństwo swoich Klientów.  Mogą oni wybrać spośród produktów wykonanych z różnych materiałów – od drewna, przez tworzywa sztuczne, po kamienne wypełnienia murków gabionowych. Wszystkie te przesłony cechuje natomiast elegancja, piękne wykończenie oraz bardzo niska przezierność.

Wybierz przesłony Betafence i przekonaj się o ich możliwościach!

Kupując nasze produkty Klient może być pewny, że czeka go gama korzyści z tego płynących. Poza podstawową, jaką jest dopełnienie ogrodzenia zapewniające większą ochronę prywatności i bezpieczeństwo, nasi Klienci chwalą sobie również łatwość montażu oferowanych produktów. Dodatkową zaletą przesłon Betafence jest ich dekoracyjny charakter, idealne dopasowanie do ogrodu i architektury budynku, a także możliwość ich instalacji pod różnymi kątami. Ci, którzy wybiorą panele z wbudowanymi, sztywnymi przesłonami, cenią z kolei dużą nieprzezierność ogrodzenia i jego jednoliniowość. Ty też możesz sprawdzić, co szczególnie zadowoli Cię w Twoich przesłonach ogrodzeniowych!

Różnorodność dla każdego!

To, co cenimy wśród naszych Klientów, to ich różnorodność. Ogrodzenia Betafence wyróżniają się unikalnością i dopasowaniem do indywidualnych potrzeb każdego Konsumenta – podobnie jest z naszymi przesłonami. Oferujemy modele, które różnią się nie tylko materiałem wykonania, wielkością, czy kształtem, ale także kolorem. Dla naszych Klientów zapewniamy szeroki wybór kolorów z palety RAL, które poza stanowieniem swego rodzaju formy dekoracji, idealnie oddadzą także charakter każdej posiadłości, stając się jednym z jej elementów; dopełniając przy tym cały budynek.

Nie tylko tradycyjne przesłony

Dbamy też o miłośników niestandardowych rozwiązań, którzy nie tylko chcą się wyróżnić, ale również zadbać o niebanalny, dekoracyjny wygląd ogrodzenia swojego domu, czy budynku firmy. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy murki gabionowe, które wyróżnia niepowtarzalność – każdy z nich jest inny z uwagi na wypełnienie wszelkiego rodzaju kamieniami. Tego typu ogrodzenie nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, niezwykłą prywatność i odseparowanie od otoczenia, z którego hałasy wygłusza nawet o kilka decybeli, ale także stanowi swego rodzaju nawiązanie do motywów natury, co szczególnie zachęca miłośników przyrody oraz osób lubiących nowoczesne podejście do ogrodzenia.

Przesłony idealnie dobrane do naszych paneli ogrodzeniowych

Często wybierając ogrodzenie nie zastanawiamy się nad dodatkową potrzebą zakupu przesłon. Przychodzi ona z czasem i wtedy właśnie pojawia się problem, jaki produkt będzie pasował do naszego rodzaju ogrodzenia. Dla Klientów, którzy zaufali Betafence przy wyborze paneli zapewniamy przesłony, które pasują do wybranych systemów ogrodzeniowych. Dla osób, które wybrały systemy Nylofor lub Bekafor oferujemy m.in. przeslony Screeno Line. Bramy skrzydłowe Bekafor Classic i Essential można z kolei bezproblemowo uzupełnić o przesłony Bekafor Collfort. Dzięki tym rozwiązaniom nasi Klienci zdecydowanie zaoszczędzą czas i nerwy, jakie poświęciliby na poszukiwanie pasujących modeli.

Gwarancja świetnej jakości produktów w dobrej cenie

W Betafence szanujemy naszych Klientów – zarówno ich czas, jak i pieniądze. To dlatego większość z przesłon do paneli jest objęta dziesięcioletnią gwarancją. Staramy się aby jakość naszych produktów była jak najlepsza, przy jednoczesnej dostępności na każdą kieszeń. Chcemy, aby bezpieczeństwo było osiągalne dla każdego. Zapewniamy je wszystkim, stąd wynika różnorodność produktów, jakie tworzymy. W naszej ofercie pojawiają się zatem przesłony ze wszystkich półek cenowych.