Zwiększ swoją prywatność!

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, przesłony ogrodzeniowe

Czujesz się niekomfortowo w swoim ogrodzie i masz ochotę skuteczniej odciąć posesję od wzorku sąsiadów i przechodniów? Nie musisz zmieniać ogrodzenia – wystarczy, że zainwestujesz w przesłony.

Nowoczesny system ogrodzeniowy to taki, który nie tylko zabezpiecza dom i jego mieszkańców przed wtargnięciem niepowołanych osób, lecz także ma dawać gwarancję spokojnego i komfortowego przebywania w ogrodzie. Oczywiście, ten ostatni czynnik zależy od indywidualnych preferencji oraz sąsiedztwa. Jeśli mieszkasz w spokojnej okolicy, z dala od ruchliwych ulic, standardowe panele i siatki w zupełności Ci wystarczą. Co jednak zrobić, gdy Twój ogród wystawiony jest na wzrok przechodniów i natrętnych sąsiadów, od których chcesz odpocząć? Rozwiązaniem są przesłony do paneli.

Prosty sposób na zwiększenie prywatności

Najpopularniejsze systemy panelowe Betafence zostały przygotowane tak, by w prosty sposób uzupełnić je wspomnianymi przesłonami. Czym one są? To listwy lub taśmy, wykonane z bezpiecznych tworzyw sztucznych lub drewna, które można szybko zamontować i od razu cieszyć się pełną prywatnością.

Przygotowaliśmy szereg rozwiązań, które dedykowane są systemom Bekafor i Nylofor:

  • Collfort – drewniane listwy z sosny nordyckiej, stworzone dla paneli Bekafor Classic. Dzięki swojej naturalnej budowie idealnie pasują do ogrodów zdominowanych przez drzewa i krzewy

 

 

  • Screeno Line – listwy wykonane z PCV, przeznaczone dla modeli Bekafor Classic, a także Nylofor 3D, 3D Pro oraz 3D Light II. Dostępne są w kilku kolorach, w tym imitującym jasne lub ciemne drewno

 

  • Colorado – taśma w rolkach, wykonana z HDPE, przygotowana z myślą o panelach Nylofor F, 2D i 2D Super. Możliwa do zakupu w wielu kolorach na indywidualne zamówienie

 

  • Screeno Wave – taśma w rolkach z PE, dedykowana panelom Nylofor 2D i 2D Super, niezwykle odporna na promieniowanie UV

Minimalny nakład pracy – maksymalna satysfakcja

Montaż przesłon jest bardzo prosty. W przypadku listew należy je wsunąć w przęsła panelu, a następnie przykręcić listwy pionowe do poziomych, lub użyć dedykowanych klipsów. Szczegóły możesz znaleźć tutaj oraz tutaj.

W przypadku użycia taśm Screeno Wave należy wykorzystać specjalne słupy F-LOX Super, do których montuje się końcówki taśmy przeplecionej poziomo przez przęsło. Dodatkowo należy zastosować listwę montażową.

Co ważne, zarówno listwy jak i taśmy można zainstalować nie na całym panelu, a tylko w kilku wybranych miejscach. Dzięki tej opcji przesłony mogą posłużyć też jako element dekoracyjny ogrodzenia.

Po zamontowaniu przesłon Betafence możesz cieszyć się prywatnością, na jakiej Ci zależało i komfortowo spędzać czas w ogrodzie.