Zenturo – oryginalne ogrodzenie z taśmami i pikselami

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe

Aby wyróżnić swoją posesję na tle tak wielu innych i nadać jej wyjątkowy charakter, wybrałaś niezwykle dekoracyjne panele Zenturo. Teraz możesz iść o krok dalej, wypełniając je antracytową taśmą lub pikselami.

Wysokiej jakości panele Zenturo o niezwykle dekoracyjnym charakterze, uzyskanym dzięki połączeniu różnych rozmiarów oczek siatki, zostały wprost stworzone po to, by przyciągać spojrzenia i wyróżniać ogrodzoną nimi posesję. I mogłoby się wydawać, że Twoje ogrodzenie nie może być już bardziej zachwycające, ale wystarczy wypełnić je pikselami lub taśmą, by robiło jeszcze większe wrażenie.

 

panele-ogrodzeniowe-Panele-Zenturo-z-tasma-Pefro-Betafence

Taśmy i piksele dedykowane systemowi Zenturo:

  • dodają Twojemu ogrodzeniu uroku
  • podkreślają oryginalny charakter Twojej posesji
  • zapewniają prywatność Twojej rodzinie

Kreatywne ogrodzenie z paneli

Z pikseli, czyli prostokątów i kwadratów z tworzywa sztucznego w kolorze antracytowym, możesz z łatwością stworzyć na swoim ogrodzeniu z paneli Zenturo geometryczny wzór, na przykład nawiązujący do charakterystycznych elementów elewacji. W ten sposób z łatwością nadasz posesji indywidualny charakter. Ale piksele są też kreatywnym sposobem na zmniejszenie przezierności ogrodzenia. Wystarczy tylko, że zaprojektujesz gęsty wzór, a zapewnisz domownikom większą prywatność.

Piksele z łatwością możesz zamontować na swoim ogrodzeniu – wystarczy wcisnąć je w wybrane oczka panelu. Można z nich ułożyć nie tylko geometryczny wzór, ale także numer posesji czy też nazwę ulicy, przy której się ona znajduje, a także okołosezonowe grafiki. Do swojej dyspozycji masz dwa rozmiary pikseli kwadratowych i prostokątych.

Piksele możesz zamontować na całości ogrodzenia lub tylko w wybranej jego części. Zaprojektowane przez siebie wzory możesz dowolnie zmieniać, kiedy tylko zechcesz.

 

panele-ogrodzeniowe-Panele-Zenturo-Betafence

Industrialne ogrodzenie dla nowocześnie surowego domu

Jeśli chcesz, aby Twoje antracytowe ogrodzenie z paneli Zenturo podkreślało industrialny styl posesji, możesz je wypełnić elegancką antracytową taśmą stalową Perfo lub taśmą Flexo z tworzywa sztucznego, również w kolorze antracytu.

Taśmą możesz wypełnić panel całkowicie lub na przykład co drugą kolumnę oczek, zostawiając wolne przestrzenie pomiędzy nimi. Dla uzyskania ciekawego efektu dekoracyjnego, połącz w ramach jednego przęsła dwie szerokości taśmy.

Możesz także połączyć oba rozwiązania  – taśmę Perfo lub Flexo i piksele – na przykład wypełniając przęsła ogrodzenia taśmą, a bramę i furtkę ozdobić wzorem z pikseli. Wszystko zależy od Twojego pomysłu!

Gdzie kupić


Kompletny system paneli i bram Zenturo wraz z akcesoriami kupisz u autoryzowanych dystrybutorów firmy Betafence. Znajdź tych w Twojej okolicy za pomocą wyszukiwarki dystrybutorów.