Zarządzanie jakością w Betafence z certyfikatem ISO

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, brama skrzydłowa, brama przesuwna, murki gabionowe, przesłony ogrodzeniowe, ogrodzenia tymczasowe, gabiony, słupki ogrodzeniowe

 

Nasze produkty oraz proces funkcjonowania przedsiębiorstwa to nasze klucze do sukcesu. Dlatego tak bardzo dbamy o ich jakość, co potwierdza m.in. certyfikat ISO 9001.

 

Od samego początku w Betafence skupiamy się na tym, by oferowane przez nas systemy ogrodzeniowe, spełniały oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów i pozwolą ochronić również obszary infrastruktury krytycznej. Nie chcemy jednak, by był to jedynie slogan. Zdajemy sobie sprawę, że finalny produkt będzie perfekcyjny tylko wtedy, gdy cały proces jego powstawania, a także ludzie za niego odpowiedzialni, będą dobrze zarządzani, a całe przedsiębiorstwo będzie funkcjonowało w myśl zasad zrównoważonego rozwoju.

Siatka ogrodzeniowa Pantanet Family

 

Aby osiągnąć założone cele wprowadziliśmy szereg reguł i systemów, dzięki którym zarządzanie jakością w Betafence stoi na najwyższym światowym poziomie. Dowodem jest certyfikat ISO 9001, który po raz kolejny otrzymaliśmy 11 września 2018 roku.

 

 

Czym jest ISO 9001?

 

Certyfikat ISO 9001:2015 (tak numerowana jest jego najnowsza edycja) to dokument odnoszący się do międzynarodowych norm dotyczących zarządzania jakością w przedsiębiorstwie lub innej organizacji. Jest on wydawany na podstawie szeregu wytycznych, które kontroluje i zatwierdza Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna. To właśnie ona honoruje podmioty spełniające określone kryteria.

O jakich kryteriach mowa? Norma ISO 9001 wyróżnia osiem zasad jakości, które w praktyce definiują całość wymagań:

  1. Skupienie się na Kliencie (jego potrzebach i oczekiwaniach)
  2. Przywództwo w firmie, które pozwala wyznaczać kierunki rozwoju
  3. Zaangażowanie pracowników w funkcjonowanie firmy
  4. Tworzenie procesów, które ułatwiają pracę i zarządzanie firmą oraz czynią je skuteczniejszymi
  5. Systemowe zarządzanie firmą
  6. Ciągły rozwój
  7. Podejmowanie decyzji w oparciu o dane i rzeczową analizę
  8. Tworzenie wzajemnych relacji z innymi podmiotami, np. dostawcami surowców

 

betafence panele ogrodzeniowe zenturo

 

ISO 9001 w Betafence

 

Przyznanie certyfikatu oznacza, że Betafence realizuje wszystkie wyżej wymienione założenia. Szczególny nacisk stawiamy na nieustanne doskonalenie oraz ciągłe skupienie się na jakości, na każdym etapie produkcji oraz współpracy z Klientami. Dbamy także o to, by nasi pracownicy czuli się dobrze, przebywając w zakładzie pracy, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to także gwarancja dostarczania najwyższej jakości produktów.