Zaprojektuj ogrodzenie bez wychodzenia z domu!

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, brama skrzydłowa, brama przesuwna, murki gabionowe, przesłony ogrodzeniowe

 

Dni spędzane w domu warto spędzić twórczo! Na przykład projektując swoje przyszłe ogrodzenie.

 

Pewnie macie podobnie: kolejny dzień spędzony w domu, kolejne uparte poszukiwanie zajęcia. Seriale na VOD obejrzane po dwa razy, książki przeczytane w tę i nazad. Co jeszcze można zrobić w takich okolicznościach? Na przykład pobawić się aplikacją przygotowaną przez Betafence, która w kilka kliknięć pozwala na stworzenie wyjątkowego projektu ogrodzenia, zgodnego z Waszym gustem i pomysłem. Co więcej, zabawa ta może przerodzić się w realny projekt, który możecie wcielić w życie przy pomocy naszych specjalistów.

 

Siatki Ogrodzeniowe Pantanet Family - Betafence

 

Aplikacja Betafence – jak zacząć?

 

Pierwszy krok w przygodzie z naszą aplikacją ”Symulator Ogrodzenia”, to jej uruchomienie w przeglądarce. Aplikacja posiada bardzo przejrzysty interface i jest niezwykle prosta w obsłudze, dlatego na pewno poradzicie sobie z jej obsługą. Program jest dostępny w językach: polskim, angielskim, francuskim, holenderskim i niemieckim, a już wkrótce dodamy również wersję włoską.

Co przyda Wam się na starcie? Warto, byście znali długość każdego boku posesji, który chcecie ogrodzić. Do zabawy wystarczą Wam dane przybliżone, jeśli jednak chcecie przenieść projekt w czyn, warto być dokładnym. Możecie dodatkowo wykonać i wgrać zdjęcie miejsc, które chcecie grodzić. Fotografia ta posłuży za „zdjęcie w tle” i ułatwi Wam pracę z aplikacją.

 

Wkrótce uruchomimy także dodatkowy samouczek pokazujący krok po kroku korzystanie z aplikacji. Jest ona jednak na tyle intuicyjna, że wystarczy Wam ten poradnik.

 

Panele_ogrodzeniowe_Bekafor_Classic_Betafence

 

Symulator ogrodzenia w praktyce

 

Po wejściu do aplikacji naszym pierwszym zadaniem jest utworzenie nowego projektu, co możemy zrobić poprzez naciśnięcie takiego napisu, oznaczonego dodatkowo plusem [+ Utwórz Projekt]. Po kliknięciu, aplikacja poprosi nas o wgranie zdjęcia naszego ogrodu. Jeśli na tym etapie go nie mamy albo na razie chcemy jedynie przetestować aplikację, wystarczy skorzystać z fotografii dostępnych w bibliotece.

Od tego momentu będziemy prowadzeni krok po kroku przez kolejne etapy projektowania. Zaczynamy od wyboru produktu. Możemy wskazać panele ogrodzeniowe, siatki, przesłony oraz bramy i furtki.

 

Panele Ogrodzeniowe Zenturo Murek Gabionowy Zenturo Betafence

 

Kolejny etap to wskazanie długości ogrodzenia lub szerokości bramy, a także wysokości wybranego produktu. Pierwsza dana (podawana w metrach i centymetrach) jest tak naprawdę dowolna – oczywiście zgodna z wymiarem grodzonej posesji – natomiast druga zależy od parametru danego panelu, siatki czy bramy. Przykładowo Panele Bekafor Classic dostępne są w sześciu wysokościach, od 63 cm do 203 cm.  Etap kończymy wyborem koloru. Niektóre produkty dostępne są tylko w jednym standardowym. Jeśli marzy nam się inny, możemy go ustalić z konsultantem Betafence w fazie dogrywania zakupu.

 

Po dodaniu pierwszego elementu, możemy dołączyć kolejne, np. dalsze panele czy bramę. Dokonane wcześniej wybory można cofnąć i zmodyfikować, by jeszcze lepiej dopasować do naszych potrzeb.

 

Na końcu przygody z aplikacją zapisujemy projekt. Gotowy możemy udostępnić w mediach społecznościowych, a także wysłać go do dystrybutora Betafence, który skontaktuje się w celu wyceny i dalszych etapów zakupu. Tak, to takie proste!