Zalety malowania proszkowego

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, brama skrzydłowa, brama przesuwna, słupki ogrodzeniowe

Perfekcyjne ogrodzenie to takie, które nie tylko chroni posesję oraz atrakcyjnie się prezentuje, lecz także zapewnia długotrwałe użytkowanie, bez konieczności dodatkowych inwestycji.

Betafence, aby zagwarantować Ci najlepszą trwałość paneli i siatek ogrodzeniowych, stosuje nowoczesne techniki powlekania. Wśród nich króluje malowanie proszkowe, pozytywnie wpływające na wytrzymałość produktu.

 

panele-ogrodzeniowe-Panele-Decofor-Betafence

Długowieczność dzięki poliestrowi

Malowanie proszkowe polega na powleczeniu całej powierzchni siatki lub panelu powłoką poliestru (PE), po uprzednim ocynkowaniu. Taka powłoka doskonale przylega do elementów ogrodzenia, jest bardzo odporna na działanie promieni UV, a także na wysokie amplitudy temperatur: wytrzymuje zarówno niskie, jak i wysokie. Poliester zapewnia także wieloletnią odporność na korozję, co jeszcze wydłuża przydatność ogrodzenia.

Gwarancja jakości

W Betafence jesteśmy pewni skuteczności metody powlekania, którą dzięki 130-letniemu doświadczeniu doprowadziliśmy do perfekcji. Jakość naszych produktów podkreślamy długimi okresami gwarancji – aż do 10 lat w przypadku wybranych modeli ogrodzeń.