Zalety malowania proszkowego
 

Zalety malowania proszkowego
Brama przesuwna Brama uchylna Panel zgrzewany Siatka zgrzewana Słupki
Chcesz mieć pewność, że Twoje ogrodzenie będzie służyło Ci bezawaryjnie przez wiele lat? Wybieraj produkty zabezpieczone przy użyciu nowoczesnych powłok ochronnych.

Perfekcyjne ogrodzenie to takie, które nie tylko chroni posesję oraz atrakcyjnie się prezentuje, lecz także zapewnia długotrwałe użytkowanie, bez konieczności dodatkowych inwestycji.

Betafence, aby zagwarantować Ci najlepszą trwałość paneli i siatek ogrodzeniowych, stosuje nowoczesne techniki powlekania. Wśród nich króluje malowanie proszkowe, pozytywnie wpływające na wytrzymałość produktu.

 

Panele ogrodzeniowe Decofor

 

Długowieczność dzięki poliestrowi

Malowanie proszkowe polega na powleczeniu całej powierzchni siatki lub panelu powłoką poliestru (PE), po uprzednim ocynkowaniu. Taka powłoka doskonale przylega do elementów ogrodzenia, jest bardzo odporna na działanie promieni UV, a także na wysokie amplitudy temperatur: wytrzymuje zarówno niskie, jak i wysokie. Poliester zapewnia także wieloletnią odporność na korozję, co jeszcze wydłuża przydatność ogrodzenia.

 

Panele ogrodzeniowe Zenturo

 

Gwarancja jakości

W Betafence jesteśmy pewni skuteczności metody powlekania, którą dzięki 130-letniemu doświadczeniu doprowadziliśmy do perfekcji. Jakość naszych produktów podkreślamy długimi okresami gwarancji - aż do 10 lat w przypadku wybranych modeli ogrodzeń.

 

Panele ogrodzeniowe Horizen

Zobacz także:
Komentarze

  • Burek, 30-10-2016 21:20

    Jeżeli porównany malowanie proszkowe i malowanie na mokro, drugi sposób odpada na przedbiegach. Malowanie proszkowe daje znakomite efekty, czego nie można powiedziec o malowaniu na mokro.