Zabezpiecz swoją nieruchomość

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, murki gabionowe, przesłony ogrodzeniowe

Dom to miejsce, które gromadzi najważniejsze dla Ciebie osoby. Wymaga zatem szczególnej ochrony. Czy można ją połączyć z ciekawym dizajnem bez konieczności pójścia na kompromis?

Nylofor 3D – żadnych kompromisów

System Nylofor 3D gwarantujący wysoki poziom zabezpieczenia, sprawdzi się nie tylko przy grodzeniu obiektów publicznych, ale wszystkich innych miejsc, wymagających niezawodnej ochrony, na przykład posesji prywatnych. Nylofor 3D charakteryzuje się dużą wytrzymałością, którą nadaje systemowi poziome profilowanie. Jego minimalistyczny dizajn doskonale wpasuje się zarówno w nowoczesny, jak i klasyczny styl architektoniczny Twojej posesji. Jeśli chcesz zapewnić swojej rodzinie więcej prywatności, wypełnij ogrodzenie z paneli Nylofor dedykowanymi systemowi przesłonami Screeno Line lub taśmą Colorado. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, możesz wypełnić całość lub tylko część ogrodzenia, wybrać przesłony w kolorze imitującym drewno lub wypełnić panele taśmą w ponadczasowym i eleganckim antracycie.

Murki gabionowe – otocz swój dom ciszą

Jeśli chcesz chronić swoją prywatność przed wścibskim wzrokiem przechodniów, otocz swoją posesję ogrodzeniem z murków gabionowych. Nikt nie będzie miał wglądu w życie Twojej rodziny, a dodatkowo za efektowną i trudną do sforsowania ścianą z kamienia pozostawisz zgiełk codzienności.

Swój murek gabionowy możesz zaprojektować z paneli Zenturo lub PetraZen i wypełnić praktycznie dowolnym materiałem, tworząc wokół siebie przyjazną i bezpieczną przestrzeń.

Decofor – zwieńczenie dzieła

A może chcesz zabezpieczyć swoją posiadłość w sposób, który podkreśli jej wyszukany styl architektoniczny? Wybierz kompletny system ogrodzeniowy Decofor, który wraz ze słupami i bramami tworzy wyjątkowo ozdobne ogrodzenie o nowoczesnej konstrukcji. To świetna alternatywa dla ogrodzeń kutych, które choć są niezwykle dekoracyjne, sprawiają przytłaczające wrażenie zwłaszcza przy niedużych posesjach.

W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, możesz wybrać panele Decofor o łuku wypukłym (Arco) lub płaskie (Recto), jak również zamontować system na podmurówce lub bezpośrednio na podłożu, na słupach dedykowanych systemowi (zwieńczonych dekoracyjną kulą) lub murowanych.