Urok drewna, wytrzymałość stali

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, przesłony ogrodzeniowe

Wypełniając swoje ogrodzenie dedykowanymi wybranemu systemowi przesłonami, zyskasz na prywatności, ale także nadasz swojej posesji wyjątkowy styl i charakter.

Urok drewna

Jeśli zastanawiasz się nad drewnianym ogrodzeniem, uwzględnij połączenie stalowych paneli ogrodzeniowych i przesłon drewnianych lub imitujących drewno. Przykładem takiego rozwiązania są panele Bekafor Classic, wypełnione przesłonami – Collfort z sosny nordyckiej lub Nevada z PVC w kolorze imitującym jasne drewno. Obie przesłony pozwolą w Twoim ogrodzie stworzyć prawdziwą enklawę spokoju. Osłonięci przed spojrzeniami ciekawskich sąsiadów, w klimatycznym zakątku będziecie mogli całą rodziną wypoczywać lub aktywnie spędzać czas, tak jak lubicie najbardziej. Na zamówienie dostępne są także przesłony Nevada w kolorze imitującym ciemne drewno, dzięki czemu istnieje możliwość idealnego dopasowania do kolorystyki Twojej posesji. Podkreślą również klasyczny charakter Twojej posesji, a ogrodzenie nimi wypełnione stanie się naturalnym tłem dla ogrodowej roślinności.

Przesłony dla systemu Bekafor możesz zamontować na całym ogrodzeniu lub tylko w jego newralgicznych punktach (na przykład naprzeciw okien sąsiada lub ruchliwej ulicy). Z łatwością zrobisz to samodzielnie według prostej instrukcji montażu.

 

przeslony-do-paneli-Przeslony-Screeno-Sine-Betafence

Wytrzymałość stali dla posesji industrialnej

Wypełniając swoje ogrodzenie z paneli Zenturo lub Zenturo Super dedykowaną im taśmą Perfo ze stali nierdzewnej osłonisz się przed spojrzeniami sąsiadów w nowoczesnym stylu, podkreślającym industrialny charakter posesji. Wykonana ze stali nierdzewnej taśma Perfo latami będzie odporna na niekorzystne działanie wilgoci, promieniowanie UV, a także niskie i wysokie temperatury.

Panel można wypełnić w całości lub częściowo, na przykład wsuwając taśmę w co drugi rząd oczek. Innym godnym uwagi rozwiązaniem jest połączenie w ramach jednego przęsła taśmy stalowej i antracytowych pikseli z tworzywa sztucznego. W ten sposób w kilku prostych krokach nie tylko zapewnisz domownikom prywatność w nowoczesnym stylu, ale także sprawisz, że Twoja posesja będzie naprawdę niepowtarzalna.