Tymczasowe ogrodzenie posesji prywatnej

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa

Każdy teren budowy, czyli także Twoja posesja, na czas budowy czy remontu domu wymaga tymczasowego ogrodzenia, które w pewnym stopniu zabezpieczy sprzęt i materiały budowlane przed kradzieżą, a także będzie bronić wstępu na niebezpieczny teren nieproszonym gościom, chroniąc ich przed wypadkiem. Szukając ogrodzenia, które ma mieć charakter tymczasowy, dobrze jest kierować się nie tylko ceną, ale i jej stosunkiem do jakości. Bo ogrodzenie, nawet to tanie, powinno dobrze spełniać swoje funkcje.

Prezentujemy Wam 3 rozwiązania, biorąc pod uwagę czynnik ekonomiczny.

 

Tanie i łatwe do zamontowania

Idealnym rozwiązaniem dla tymczasowej ochrony posesji na podstawowym poziomie będzie węzłowa siatka leśna Agronet od Betafence i to nie tylko ze względu na stosunek korzystnej ceny do jakości, ale także ze względu na łatwość montażu. Siatkę węzłową Agronet możesz z łatwością zamontować na każdego rodzaju słupach tymczasowych lub słupach, które pozostały po poprzednim ogrodzeniu, jeśli remontujesz dom już istniejący. Siatkę Agronet do słupów stalowych możesz przymocować za pomocą drutu wiązałkowego, a do słupów drewnianych – zagiętymi gwoździami.

Trwałe i wielokrotnego użytku

Ogrodzenie z siatki Agronet może mieć 1,6 m lub 2 m wysokości, zatem zapewni skuteczną ochronę Twojej posesji na czas budowy. Dzięki zastosowaniu ocynku siatka jest trwała i z pewnością posłuży o wiele dłużej niż trwa budowa domu. Po zakończeniu robót możesz ją zwinąć i wykorzystać ponownie w przyszłości.

Doskonałą ochronę Twojej posesji na czas budowy czy remontu zapewni także zgrzewana siatka Pantanet Light. Możesz ją zamontować na słupach stalowych okrągłych lub Bekaclip, a jeśli posesja wcześniej była już ogrodzona, z łatwością przymocujesz siatkę za pomocą drutu wiązałkowego do słupów pozostawionych po demontażu starego ogrodzenia. Siatka Pantanet Light dostępna jest w kilku wysokościach – do 152 cm. Jest ocynkowana i powleczona PVC. Charakteryzuje się wysoką trwałością, dzięki czemu wykorzystasz ją jeszcze do niejednego remontu.

Profesjonalne rozwiązanie

Jeśli planujesz dłuższą budowę lub remont i nie musisz martwić się o dodatkowe koszty, polecamy skorzystać z paneli tymczasowych Tempofor F. Znasz je na pewno z placów budowy w swojej miejscowości, ponieważ inwestorzy bardzo często stosują je przy realizacjach w przestrzeni publicznej.

Panele bardzo łatwo zamontujesz – wystarczy ustawić je na stopach betonowych lub z tworzywa sztucznego i złączyć ze sobą stalowymi złączkami. Równie łatwo przebiega demontaż – po prostu zdejmujesz złączki, wyjmujesz panele ze stóp i gotowe.

Panele są więc mobilne i dodatkowo odporne na warunki atmosferyczne, dzięki powłoce cynkowej.


Masz pytania?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami – dopasują najlepsze rozwiązanie do twoich aktualnych potrzeb.


Koszt

Produkty Betafence są sprzedawane przez sieć autoryzowanych dystrybutorów z całej Polski. Ceny detaliczne produktów sprawdzisz w zawsze aktualnym cenniku Betafence.