Tymczasowe ogrodzenie posesji prywatnej
 

Tymczasowe ogrodzenie posesji prywatnej
Panel zgrzewany Siatka pleciona Siatka zgrzewana
Każdy teren budowy, czyli także Twoja posesja, na czas budowy czy remontu domu wymaga tymczasowego ogrodzenia, które w pewnym stopniu zabezpieczy sprzęt i materiały budowlane przed kradzieżą, a także będzie bronić wstępu na niebezpieczny teren nieproszonym gościom, chroniąc ich przed wypadkiem. Szukając ogrodzenia, które ma mieć charakter tymczasowy, dobrze jest kierować się nie tylko ceną, ale i jej stosunkiem do jakości. Bo ogrodzenie, nawet to tanie, powinno dobrze spełniać swoje funkcje.

Prezentujemy Wam 3 rozwiązania, biorąc pod uwagę czynnik ekonomiczny.

Tanie i łatwe do zamontowania

Idealnym rozwiązaniem dla tymczasowej ochrony posesji na podstawowym poziomie będzie węzłowa siatka leśna Agronet od Betafence i to nie tylko ze względu na stosunek korzystnej ceny do jakości, ale także ze względu na łatwość montażu. Siatkę węzłową Agronet możesz z łatwością zamontować na każdego rodzaju słupach tymczasowych lub słupach, które pozostały po poprzednim ogrodzeniu, jeśli remontujesz dom już istniejący. Siatkę Agronet do słupów stalowych możesz przymocować za pomocą drutu wiązałkowego, a do słupów drewnianych – zagiętymi gwoździami.

Siatka Agronet

Siatka Agronet

Trwałe i wielokrotnego użytku

Ogrodzenie z siatki Agronet może mieć 1,6 m lub 2 m wysokości, zatem zapewni skuteczną ochronę Twojej posesji na czas budowy. Dzięki zastosowaniu ocynku siatka jest trwała i z pewnością posłuży o wiele dłużej niż trwa budowa domu. Po zakończeniu robót możesz ją zwinąć i wykorzystać ponownie w przyszłości.

Doskonałą ochronę Twojej posesji na czas budowy czy remontu zapewni także zgrzewana siatka Pantanet Light. Możesz ją zamontować na słupach stalowych okrągłych lub Bekaclip, a jeśli posesja wcześniej była już ogrodzona, z łatwością przymocujesz siatkę za pomocą drutu wiązałkowego do słupów pozostawionych po demontażu starego ogrodzenia. Siatka Pantanet Light dostępna jest w kilku wysokościach – do 152 cm. Jest ocynkowana i powleczona PVC. Charakteryzuje się wysoką trwałością, dzięki czemu wykorzystasz ją jeszcze do niejednego remontu.

Siatka tymczasowa Pantanet Light Siatka tymczasowa Pantanet Light

Profesjonalne rozwiązanie

Jeśli planujesz dłuższą budowę lub remont i nie musisz martwić się o dodatkowe koszty, polecamy skorzystać z paneli tymczasowych Tempofor F. Znasz je na pewno z placów budowy w swojej miejscowości, ponieważ inwestorzy bardzo często stosują je przy realizacjach w przestrzeni publicznej.

Panele bardzo łatwo zamontujesz – wystarczy ustawić je na stopach betonowych lub z tworzywa sztucznego i złączyć ze sobą stalowymi złączkami. Równie łatwo przebiega demontaż – po prostu zdejmujesz złączki, wyjmujesz panele ze stóp i gotowe.

Panele są więc mobilne i dodatkowo odporne na warunki atmosferyczne, dzięki powłoce cynkowej.

Panele tymczasowe Tempofor F2


Masz pytania?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami  dopasują najlepsze rozwiązanie do twoich aktualnych potrzeb.

 

Koszt

Produkty Betafence są sprzedawane przez sieć autoryzowanych dystrybutorów z całej Polski. Ceny detaliczne produktów sprawdzisz w zawsze aktualnym cenniku Betafence.

Zobacz także:
Komentarze