Twój sposób na niepowtarzalny ogród

Wykorzystane elementy: siatka ogrodzeniowa, słupki ogrodzeniowe

 

Dla wielu z nas posiadanie własnego ogrodu jest spełnieniem marzeń. Jesteśmy skłonni zainwestować w jego projekt i urządzenie sporo czasu i energii. Zależy nam, aby współgrał z domem oraz dawał poczucie stałego kontaktu z przyrodą.

Dyskretne siatki Pantanet

Swoje marzenie o otwartym ogrodzie i otaczającej nas z każdej strony zieleni możesz zrealizować wybierając dyskretne ogrodzenie. Powinno ono zapewniać odpowiednią ochronę posesji, a jednocześnie wtapiać się w otoczenie. Połączenie dyskrecji i estetyki z trwałością zapewni Ci system Pantanet.

Siatki Resitor dla pnączy

Jeśli zależy Ci na zachowaniu intymności i nadaniu ogrodowi niepowtarzalnego charakteru, to weź pod uwagę obsadzenie ogrodzenia pnączami. Doskonale sprawdzają się tutaj bluszcze, delikatne pnącza oraz pnące róże.

W przypadku pnączy doskonałym wyborem będzie siatka Resitor. Pamiętaj jednak, że z biegiem czasu pnącza staną się cięższe. Aby przygotować ogrodzenie na spory ciężar, należy zachować małą odległość między słupami oraz użyć słupów o odpowiedniej średnicy.

Rozwiązania dla kwiatów

W pielęgnację ogrodu wkładamy zwykle sporo wysiłku, dlatego kwiaty i klomby warto zabezpieczyć przed podeptaniem przez dzieci i zwierzęta. W tej sytuacji idealnie sprawdzi się dekoracyjny Luxanet. Dzięki słupom Multistick z łatwością zamontujesz go bez konieczności betonowania. Wystarczy tylko dobrze wcisnąć je w ziemię i przymocować do nich siatę.

Dzięki zaproponowanym rozwiązaniom Twój ogród stanie się miejscem wypoczynku i oazą spokoju.

 

siatka_ogrodzeniowa_Siatka_Luxanet_Betafence