Tanie ogrodzenie - wysokie koszty
 

Tanie ogrodzenie - wysokie koszty
Panel zgrzewany Siatka pleciona Siatka zgrzewana
Oszczędności przy zakupie i montażu systemu ogrodzeniowego są tylko pozorne. Lepiej zainwestować więcej na początku, by cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem przez wiele lat.

Niskie ceny zawsze kuszą, tym bardziej, gdy na pierwszy rzut oka nie widać różnic w jakości produktów. W przypadku ogrodzeń zmiana jest jednak diametralna, dlatego nie warto oszczędzać w czasie kupowania siatek lub paneli. Dlaczego? Postaramy się to wyjaśnić ze szczegółami.

 

Siatka ogrodzeniowa Pantanet Family

 

Tańsze produkty

Cena panelu oraz siatki ogrodzeniowej jest bezpośrednio związana z jakością użytych do jej produkcji materiałów. Chodzi przede wszystkim o powłoki zabezpieczające. W tanich modelach ich żywotność jest zdecydowanie krótsza, ponieważ szybciej niszczą się pod wpływem wilgoci. Dodatkowo uwalniają one do atmosfery toksyczne związki, negatywnie wpływające na stan środowiska oraz na zdrowie ludzkie.

Wybierając nieco droższe rozwiązania mamy gwarancję, że posłużą nam przez wiele lat, bez konieczności częstej konserwacji czy wymiany elementów ogrodzenia. A to oznacza znaczną oszczędność w dłuższej perspektywie.

 

Panele ogrodzeniowe Decofor

 

Własnoręczny montaż

Teoretycznie nowoczesne panele i siatki ogrodzeniowe są łatwe w montażu dla majsterkowiczów, ale jeśli nie masz pewności co do swoich umiejętności, powierz instalację ogrodzenia fachowcom.

Powód jest prosty: zgodnie z zasadami najlepszych producentów ogrodzeń, w tym Betafence: "szkody powstałe w skutek instalacji niezgodnej z instrukcjami nie są przedmiotem gwarancji i nie są pokrywane przez Betafence". Oszczędność na montażu może się więc przełożyć na konieczność pokrycia kosztów naprawy.

Aby uniknąć dodatkowych kosztów polecamy więc kupno sprawdzonych rozwiązań wysokiej jakości i korzystanie z usług profesjonalnych montażystów.

Zobacz także:
Komentarze