System ogrodzeniowy - łatwiejszy sposób na ogradzanie
 

System ogrodzeniowy - łatwiejszy sposób na ogradzanie
Panel zgrzewany
Spójny wygląd i przemyślana linia ogrodzenia, prostsza decyzja zakupowa oraz łatwiejszy i szybszy montaż. Inwestycja w kompletne systemy ogrodzeniowe to trend, który od kilku lat zdobywa nowych zwolenników.

"Najpierw wybiorę panele, później dopasuję do nich bramę i furtkę, a na końcu znajdę odpowiednie słupy, by jakoś poskładać ogrodzenie w jedną całość" - przez wiele lat proces zakupowy produktów chroniących nasze posesje wyglądał właśnie tak. Skompletowanie całego ogrodzenia było bardzo czasochłonne, ponieważ wymagało osobnego wyboru każdego elementu.

Dlatego od kilku-kilkunastu lat coraz więcej Klientów sięga po gotowe systemy ogrodzeniowe, skrupulatnie przygotowane przez producentów. W naszym portfolio znajdziecie kompletne ogrodzenia oparte zarówno o siatki, jak i panele. Decydując się na wybór jednego z nich znacznie ułatwiacie sobie wybór i skracacie czas montażu.

 

Panele ogrodzeniowe Decofor

 

Przewagi systemów ogrodzeniowych

Kompletny system składa się z paneli lub siatki ogrodzeniowej, dedykowanych słupów i akcesoriów, a także furtek i bram (zarówno dwuskrzydłowych, jak i - w niektórych przypadkach - przesuwnych). Wystarczy więc zdecydować, czy wzór ogrodzenia jest dla nas odpowiedni oraz czy jego cechy (poziom zabezpieczenia, wysokość, dostępna kolorystyka) spełniają nasze oczekiwania. Jeśli tak, możemy kupić komplet produktów, bez obaw o ich dopasowanie.

Zakup pełnego systemu ogrodzeniowego daje więc pewność, że jego elementy będą do siebie pasowały, zarówno pod względem wizualnym (jeden wzór), jak i technicznym. Ta druga cecha jest ważna tak w czasie montażu (przyspiesza i ułatwia proces) oraz w czasie użytkowania. Stabilny system jest bardziej odporny na ewentualne urazy mechaniczne.

 

System ogrodzeniowy Horizen

 

Najpopularniejsze systemy

W Betafence przygotowaliśmy kilkanaście kompletnych systemów, by dać Wam możliwie najszerszy wybór i jak najlepiej odpowiedzieć na Wasze potrzeby. Oto najpopularniejsze i najciekawsze z nich:

Horizen - system wyróżnia się poziomym układem szczebli bram i paneli oraz jedną linią ogrodzenia. Dzięki doskonałej nieprzezierności, zapewnia najwyższy poziom poczucia prywatności mieszkańców chronionej posesji;

System ogrodzeniowy Horizen System ogrodzeniowy Horizen

CreaZen - nowoczesny system, wpisujący się w najnowsze trendy ogrodzeń palisadowych. Wzornictwem nawiązuje do elementów krajobrazu (krzewy, drzewa), jest więc idealnym wyborem dla miłośników natury;

Panele ogrodzeniowe CreaZen System ogrodzeniowy CreaZen

Decofor - stanowi połączenie nowoczesnej konstrukcji z dekoracyjnym wykończeniem. Pięknie podkreśli elegancję chronionej posesji i wyróżni ją na tle innych;

System ogrodzeniowy Decofor System ogrodzeniowy Decofor

Zenturo - charakteryzuje się kilkoma rozmiarami oczek, które można wypełnić za pomocą pikseli lub taśm. Dzięki tym dodatkom ogrodzenie nabiera unikalnego, indywidualnego charakteru;

System ogrodzeniowy Zenturo System ogrodzeniowy Zenturo

Bekafor Classic - to z kolei system dedykowany osobom, dla których liczy się subtelny wygląd panelu. Prosta budowa ogrodzenia nie odwraca uwagi od posesji i domu.

System ogrodzeniowy Bekafor Classic System ogrodzeniowy Bekafor Classic

Decydując się na wybór kompletnego systemu możecie więc być pewni, że znajdziecie takie rozwiązanie, które dopasuje się do Waszych oczekiwań.

Zobacz także:
Komentarze