Sposób na wścibskich sąsiadów

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe

Nie musisz odgradzać się wysokim murem, by uniknąć ciekawskich spojrzeń sąsiadów i przechodniów. Jeśli chcesz zapewnić sobie prywatność w gustownym stylu, wypełnij swoje ogrodzenie z paneli Bekafor Classic dedykowanymi przesłonami.

Materiały i kolory przesłon

Przesłony dla systemu Bekafor Classic są estetyczne, a dzięki wysokiej jakości materiałom, z których są wykonane, latami będą wyglądać jak nowe.

Bekafor Collfort to drewniane listwy z sosny nordyckiej, które podkreślą naturalny charakter Twojej posesji i idealnie komponują się z dowolnym stylem architektonicznym budynku

Z kolei przesłony Bekafor Nevada wykonane są z wysokiej jakości PVC, standardowo w kolorze imitującym drewno i ciemnej zieleni. Jeśli potrzebujesz przesłon Bekafor Nevada w kolorze ciemnego drewna lub antracytu, wykonamy je na Twoje indywidualne zamówienie.

Na czym zamontuję przesłony?

Przesłony Bekafor Collfort i Bekafor Nevada przeznaczone są do wypełnienia zarówno paneli, jak i bram skrzydłowych Bekafor Classic, na całości lub części ogrodzenia – na przykład w strefie wypoczynkowej znajdującej się w sąsiedztwie ruchliwej ulicy czy też w zasięgu wzroku wścibskich sąsiadów. Możesz też wykorzystać przesłony tam, gdzie latem ogrodzenie porastają gęste pnącza, lecz zimą ogrodzenie odkrywa przed przechodniami sceny z Waszego życia rodzinnego, toczące się na przykład przy stole w jadalni.

Przesłony z łatwością samodzielnie zamontujesz wsuwając listwy w panel i mocując za pomocą śrub (przesłony Collfort) lub klipsów (przesłony Nevada).

Samodzielny montaż przesłon

Przesłony można z łatwością zamontować samemu na stawianym właśnie ogrodzeniu lub na już istniejącym (wtedy konieczny będzie miejscowy demontaż, aby wygodnie wsunąć listwy). Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją montażu przesłon, przeznaczonych dla systemu Bekafor.

 

panele-ogrodzeniowe-Panele-Bekafor-Classic-Betafence