Słupy dedykowane konkretnym typom ogrodzeń

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, słupki ogrodzeniowe

Montowanie ogrodzeń na słupach dedykowanych konkretnym typom paneli to nie żadna fanaberia. Nawet jeśli masz wrażenie, że bez problemu dopasujesz inne, na wrażeniu może się skończyć. I to niekoniecznie dobrym.

Idealnie dopasowane

Montując swoje ogrodzenie na odpowiednich słupach masz pewność, że wszystkie składające się na niego części będą tworzyć jedną spójną całość zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Każdy element systemu będzie latami wyglądał jak nowy i bezawaryjnie funkcjonował, ponieważ został wykonany w najwyższej jakości i szczegółowo dopasowany do pozostałych.

 

 

Murki gabionowe

Zdecydowałeś się na budowę murku gabionowego? Dobierz odpowiednie do wybranego systemu słupy. Murek PetraZen z paneli Nylofor wymaga montażu na słupach kwadratowych, zapewniających mocną konstrukcję, a także stwarzających możliwość łączenia przęseł pod dowolnym kątem – dzięki temu Twoje ogrodzenie będzie idealne dopasowane do terenu posesji. Jeśli na budowę murku wybrałeś panele Zenturo lub Zenturo Super, zamontuj je na słupach dedykowanych tym systemom – ich unikalny kształt pozwala na solidne zamocowanie paneli po dwóch przeciwległych bokach słupów.

Montując przęsła na odpowiednich słupach, będziesz mieć gwarancję stabilności murku, niezależnie od rodzaju jego wypełnienia. Pamiętaj, że ze względu na swój ciężar murek potrzebuje solidnej podpory i musi być odporny nawet na silne podmuchy wiatru. Słupy o mniejszych parametrach, choć mogą Ci się wydawać tak samo dobre, nie zagwarantują Tobie i Twoim bliskim 100% bezpieczeństwa.

Zwróć także uwagę, że montaż murku gabionowego Zenturo na dedykowanych słupach pozwoli Ci zachować jednolitą kolorystykę całego systemu, ponieważ słupy Zenturo dostępne są w tym samym kolorze, co panele – metalizowanym antracycie.

Bezpiecznie poza zasięgiem wzroku

Planujesz zamontować ogrodzenie z paneli Nylofor 2D lub 2D Super z wypełnieniem przesłonami Screeno Wave? Do montażu wykorzystaj słupy F-LOX Super, które podwyższają bezpieczeństwo zastosowania przesłon. Słupy F-LOX Super cechuje ponadprzeciętna sztywność, dzięki czemu konstrukcja Twojego ogrodzenia w każdych warunkach pogodowych pozostanie  nienaruszona, nawet gdy panele będą wypełnione przesłonami Screeno Wave na całej powierzchni. Słupy F-LOX Super zastosuj nawet wówczas, gdy chcesz pozostawić ogrodzenie częściowo przezierne. Z kolei panele Nylofor 2D i 2D Super bez przesłon można bezpiecznie zamontować na wytrzymałych słupach F-LOX.

 

Szczególnie dekoracyjnie …w każdym szczególe

Nie możesz zepsuć spektakularnego efektu, montując wyrafinowane panele Decofor na zwykłych słupach. System idealnie uzupełniają dedykowane mu słupy zwieńczone urokliwą kulą. Na żadnych innych ozdobne przęsła Decofor nie będą się tak okazale prezentować.

Pamiętaj, że decydując się na kompletny system ogrodzeniowy Betafence, na który składają się panele, słupy i bramy, masz pewność spójnego dizajnu, jak i bezpieczeństwa. Dodatkowo kompletne systemy objęte są wieloletnią gwarancją antykorozyjną Betafence.