Sielski klimat jak w domku dziadków

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe

Był sobie raz dziadek z babką, za młodu mieli mały domek usadowiony na skraju dużego ogrodu i wiedli w nim sielskie życie, a po ogrodzie biegała piątka ich dzieci. Kiedy latorośle podrosły, pożeniły się, a dziadek z babką podzielili ogród na malutkie działki, na których nowożeńcy pobudowali swoje domy.

I tu kończy się opowieść, ale sielanka trwała jeszcze wiele lat, bo córki i synowie wiedzieli, jak zapewnić swoim rodzinom sielskie życie i poczucie prywatności nawet na małej życiowej przestrzeni.

To tylko bajka. Rzeczywistość pokazuje jednak,  że możesz zapewnić sobie i swojej rodzinie poczucie prywatności, nawet jeśli tuż przy Twojej posesji stoi dom sąsiadów lub biegnie ruchliwa ulica. Wystarczy, że wypełnisz ogrodzenie z paneli Bekafor wysokiej jakości przesłonami.

Przesłony Bekafor Collfort, naturalnie!

Naturalny charakter swojej posesji podkreślisz, wypełniając ogrodzenie z paneli Bekafor Classic przesłonami Collfort z drewna sosny nordyckiej. Możesz nimi wypełnić całe ogrodzenie, włącznie z bramami lub też jego część, na przykład na wysokości okien salonu. Możesz też wybrać przesłony Bekafor Nevada, wykonane z wysokiej jakości PVC w kolorze imitującym jasne drewno lub zielonym, które będzie stanowił dyskretne tło dla roślinności Twojego ogrodu. Na zamówienie przesłony Nevada dostępne są także w kolorze ciemnego drewna i antracytu. Przesłony Nevada można montować także na niektórych systemach Nylofor (przesłony Nylofor Nevada, standardowo  w kolorze zielonym, a na zamówienie także w innych kolorach).

W zestawie z akcesorami

Przesłony Collfort i Nevada sprzedawane są w wygodnych zestawach umożliwiających całkowite wypełnienie jednego panelu, uzupełnionych akcesoriami montażowymi.

 

Sielskie życie dzięki produktom świetnej jakości

Za ogrodzeniem wypełnionym przesłonami Twoja rodzina będzie mogła wieść sielskie życie przez wiele lat, bez troski o to, że jest pod stałą obserwacją wścibskich sąsiadów. Trosk będzie jeszcze mniej, bo wybierając ogrodzenie Betafence, możesz zapomnieć o konieczności przeprowadzania regularnej konserwacji. Dzięki dopracowanej, nowoczesnej technologii powlekania i najwyższej jakości materiałom systemy Betafence są wyjątkowo odporne na korozję i latami wyglądają jak nowe. W ten sposób spędzisz weekend na odpoczynku zamiast na skrobaniu i odmalowywaniu płotu.