Siatki zgrzewane Weldmesh – segregacja odpadów nie musi być uciążliwa!

Wykorzystane elementy: siatka ogrodzeniowa

Altany śmietnikowe i kontenery z siatki zgrzewanej Weldmesh to odpowiedź Betafence na wymogi tzw. „ustawy śmieciowej”.

 

Nowa ustawa o śmieciach przeorganizowała nasze zwyczaje, jak również otaczającą nas przestrzeń. Gospodarstwa domowe, które zobligowały się do segregacji, muszą również przez pewien czas składować posegregowane odpady.

Dlatego wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie szukają estetycznych rozwiązań, które nie tylko pozwolą na wydzielenie miejsca składowania odpadów komunalnych, ale także na odpowiednie jego zabezpieczenie przed osobami nieuprawnionymi i zwierzętami. Przekazywanie do firm sprzątających miasto nieposegregowanych śmieci może wiązać się bowiem z wysokimi karami (dla tych, którzy zgodnie z umową powinni je segregować).

Siatki zgrzewane Weldmesh na odpady

Siatki zgrzewane Weldmesh firmy Betafence mogą być wykorzystywane do budowy:

  • altan śmietnikowych,
  • pojemników do segregacji.

Wytrzymałe i odporne na korozję siatki zgrzewane Weldmesh dostępne są w różnych konfiguracjach w zależności od grubości drutów, wymiaru siatek, a także powłoki. Można je z łatwością przycinać i łączyć z innymi materiałami, dzięki czemu mogą być wykorzystane przy realizacji nawet bardzo autorskich projektów.

 

Siatki_Zgrzewane_Siatki_Weldmesh_Betafence

Najczęściej wybierane są siatki o parametrach:

 

Wymiary oczek

Dostępne powłoki

Kolor

Krawędzie

75x15mm

40x20mm

25x25mm

30x30mm

40x40mm

50x50mm

drut czarny

drut ocynkowany

drut ocynkowany ogniowo
po zgrzaniu

inne powłoki dostępne
na zamówienie

stalowy

ocynk

dowolny z palety RAL – na zamówienie

zakończone ostro

zakończone drutem
brzegowym

 

Aby altany śmietnikowe dobrze spełniały swoje funkcje, powinny być przewiewne, odpowiednio zadaszone i zabezpieczone przed osobami postronnymi i zwierzętami. Wejście do altany powinno być wyposażone w zamek, do którego klucz mają tylko osoby uprawnione (właściciele domów lub członkowie wspólnot mieszkaniowych). Zastosowanie siatki zgrzewanej Weldmesh o małych oczkach powstrzyma przed odwiedzinami altany koty i ptaki, a także małe gryzonie. Dzięki temu odpady komunalne zostaną zabezpieczone i będą składowane w estetyczny sposób.

 

Altany śmietnikowe dla osiedli

Altany śmietnikowe i kontenery z siatki zgrzewanej Weldmesh są idealnym rozwiązaniem dla tych spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, które chcą realizować wymogi ustawy śmieciowej z czystym sumieniem i… czystym podwórkiem.

 

siatki_zgrzewane_Siatki_Weldmesh_Betafence

Specjalista Weldmesh

Zapraszamy do kontaktu ze specjalistą Betafence w zakresie krat i siatek zgrzewanych Weldmesh, który odpowie na Wasze pytania i doradzi w kwestii zakupu:

Bartosz Siemaszko

M: +48 602 507 559

bartosz.siemaszko@betafence.com