Securifor, czyli wszystko w jednym

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe

 

Czy istnieją panele, które spełnią wszystkie potrzeby właścicieli? Nawet jeśli nie, to w naszej ofercie znajdziecie produkt łączący najważniejsze cechy ogrodzeń w jedną całość.

 

Projektując dane rozwiązanie, każda firma chce je zoptymalizować w taki sposób, by z jednej strony spełniło oczekiwania wszystkich Klientów, ale z drugiej – by posiadało wyróżnik, którym przekona do siebie konkretną grupę konsumentów. Przykładowo w branży motoryzacyjnej, samochody sportowe i kombi są i ładne, i wygodne, i bezpieczne. Te pierwsze zagwarantują natomiast szybsze poruszanie się, kosztem ładowności, z kolei te drugie – pozwolą przewieźć więcej bagaży, za to trudniej je rozpędzić.

Powyższy przykład można przenieść na inne branże. W Betafence, tworząc kolejne rodziny paneli, zawsze dbamy o estetykę i bezpieczeństwo, jednak w poszczególnych liniach inaczej rozkładamy akcenty. Decofor ma przede wszystkim cieszyć oko, Bekafor odsłaniać piękno ogrodu, a Nylofor zapewniać wysoki poziom ochrony. Wybór jednego z rozwiązań zależy więc od preferencji kupującego i jego priorytetów.

 

betafence-panele-ogrodzeniowe-securifor-2d

 

Securifor dla najbardziej wymagających

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom części Klientów, stworzyliśmy także produkt, który łączy wszystkie pożądane cechy ogrodzenia w jedno. Rodziny Securifor i Securifor 3D, bo o nich mowa, pierwotnie stworzyliśmy z myślą dla terenów podwyższonego ryzyka, które wymagają szczególnego rodzaju zabezpieczeń. Mowa tu choćby o szpitalach, elektrowniach, lotniskach itp. Okazało się, jednak, że to rozwiązanie możemy z powodzeniem oferować także prywatnym użytkownikom.

 

Jak wspomnieliśmy, głównym wyróżnikiem systemów Securifor jest ich doskonałe bezpieczeństwo. Wykonane z najtrwalszych materiałów panele są odporne na zmienne warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne. Przy tym zachowują wysoką przezierność, dzięki czemu doskonale współgrają z monitoringiem.

 

Betafence panele Securifor

 

Wspomniana przezierność przekłada się na możliwość podkreślania walorów estetycznych chronionej posesji. Budynki i rośliny będą widoczne także z drugiej strony ogrodzenia, dzięki czemu właściciele mogą pochwalić się swoim miejscem zamieszkania i jego otoczeniem.

 

Zresztą same panele Securifor także należy uznać za zgrabne i estetyczne. W wersji klasycznej są całkowicie proste, zaś w opcji 3D, posiadają charakterystyczne przegięcie, które nie tylko intrygująco wygląda, ale dodatkowo zwiększa sztywność konstrukcji.

Securifor spełni więc wymagania wszystkich osób, które w równym stopniu cenią sobie bezpieczeństwo, estetykę oraz chęć zaprezentowania piękna swojego ogrodu.

 

Betafence-panele-ogrodzeniowe-Securifor