PVC – materiał na każdą pogodę

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, słupki ogrodzeniowe

Powłoka PVC zapewnia trwałość i długowieczność naszym produktom, potwierdzoną długoletnią gwarancją jakości.

PVC (polichlorek winylu) to jedno z tworzyw, które używamy w czasie produkcji przede wszystkim siatek zgrzewanych i plecionych, paneli Bekafor czy przesłon. Pokrywamy nią nasze produkty, dzięki czemu wyróżniają się znakomitą wytrzymałością, a naszym klientom gwarantują bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Cechy powłoki PVC

Powłokę PVC stanowi stopiony plastik, który nakłada się na ocynkowany drut stalowy (w przypadku siatek plecionych) lub na gotowy arkusz (siatki zgrzewane i panele). Powłoka ma grubość 0,5 mm z każdej strony, co przekłada się na wzrost grubości drutu o 1 mm.

Ze względu na swoje właściwości PVC stanowi szczelne zabezpieczenie przed wpływem czynników atmosferycznych. Dodatkowo chroni siatkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ważną zaletą powłoki są walory estetyczne – wyraźna gruba warstwa prezentuje się bardzo elegancko.

Pewnym minusem może być natomiast ograniczona kolorystyka siatek pokrytych PVC. Specyficzna technologia używana do jego produkcji minimalizuje wybór do kilku podstawowych kolorów: zielonego, białego, czarnego i antracytowego. Taka paleta barw jest dostępna np. dla rodziny siatek zgrzewanych Pantanet. Niestandardowe kolory są możliwe do wykonania na indywidualne zamówienie, jednak tylko w wypadku dłuższej serii produkcyjnej.

 

Betafence Siatka Pantanet Light 114376s_1beka

Jakość potwierdzona gwarancją

Produkty pokryte powłoką PVC otrzymują od nas długoletnią gwarancję jakości. W przypadku produktów z segmentu ekonomicznego, np. siatek Pantanet Essential i Light oraz paneli Bekafor Essential, gwarancja może zostać przyznana na okres 10 lat (w zależności od czynników środowiskowych). Z kolei dla produktów premium, np. siatek Pantanet Family i Protect, Fortinet Medium i Super oraz paneli Bekafor Classic, wydajemy gwarancję nawet na 20 lat!

Gwarancja jakości to potwierdzenie naszej pewności, że produkty pokryte PVC zapewniają doskonałą trwałość i odporność produktów przez wiele lat użytkowania.