Przesłony dla siatki ogrodzeniowej

Wykorzystane elementy: siatka ogrodzeniowa

Chronisz swój teren siatką ogrodzeniową, ale zależy Ci na większej prywatności? Użyj specjalnych przesłon-taśm Colorado.

Siatki ogrodzeniowe to wciąż niezwykle popularne rozwiązanie, które odgradza i zabezpiecza nasze domy. To korzystne cenowo i solidne rozwiązanie dla każdego rodzaju architektury.

Ich budowa nie zapewnia jednak wysokiego poziomu prywatności. Oczka siatki ogrodzeniowej są na tyle duże, że odsłaniają dom i całe jego otoczenie. To oczywiście nie jest wadą dla osób, które chcą pochwalić się pięknem swojej posesji. Jednak co zrobić, gdy zależy Ci na uniknięciu wzroku wścibskich sąsiadów? Proponujemy proste rozwiązanie – użycie taśmy Colorado.

Siatka pełna prywatności

System Colorado pierwotnie powstał z myślą o panelach Nylofor, jednak jego funkcjonalność okazała się pasować także do siatek ogrodzeniowych Betafence. Jest to najwyższej jakości taśma produkowana z HDPE (polietylenu o dużej gęstości). Użyty materiał sprawia, że Colorado jest rozwiązaniem bardzo trwałym i odpornym na zmienne warunki pogodowe, a przy tym na tyle elastycznym, że łatwo można zainstalować go w siatce.

Zwróć uwagę na atrakcyjny wygląd systemu Colorado. Standardowo dostępny jest w dwóch kolorach: zielonych i antracytowym, które nadają mu elegancji i pięknie prezentują się na tle każdej architektury. Jeśli jednak masz ochotę na inną barwę taśmy, możemy ją przygotować na indywidualne zamówienie.

Taśma Colorado została tak zaprojektowana, by każdy poradził sobie z jej samodzielnym montażem. Dzięki temu szybko i bezproblemowo zapewnisz sobie i swojej rodzinie prywatność w domu i ogrodzie.