Przenośne wybiegi dla koni i psów

Wykorzystane elementy: ogrodzenia tymczasowe

 

Najczęstszym sposobem stworzenia wybiegu dla czworonogów jest wybudowanie trwałego ogrodzenia: wbicie w ziemię (zabetonowanie) słupków i przymocowanie do nich siatki ogrodzeniowej, drutów lub poziomych desek drewnianych. A gdyby tak móc przenosić wybieg w dowolne miejsce terenu lub ogrodu, umożliwiając psu przebywanie na ciągle świeżej trawie?

Wykorzystaj ogrodzenie tymczasowe Tempofor

Rozwiązanie przynosi zastosowanie ogrodzeń przenośnych Tempofor. Z obu stron panele Tempofor zakończone są wystającymi rurkami, które z łatwością można umieścić w otworach stóp betonowych lub z tworzywa sztucznego. Stopa posiada szereg różnie rozstawionych otworów, więc panele można do siebie zbliżać lub oddalać, tworzyć z nich łuki (np. okrągły wybieg dla koni), a także ustawiać pod dowolnymi kątami.

Lekkie i mobilne

Wybiegi z Tempofora są bardzo mobilne. Stopę do ogrodzenia przeniesie jedna dorosła osoba (waga stopy: 16-36 kg), natomiast panel Tempofor – dwie osoby (panele mają szerokość 2,5 metra).

Panele można połączyć ze sobą przy pomocy haczyków lub obejm, a jeśli zależy nam na większym zabezpieczeniu (gdy wybieg znajduje się z dala od domu), możemy do obejm użyć śrub zabezpieczających.

 

Bezpiecznie ogrodzone

panele-ogrodzeniowe-Panele-Tempofor-BetafenceŁącząc panele ogrodzeniowe Tempofor na stopach, tworzymy zamkniętą przestrzeń, która uniemożliwi wydostanie się zwierzęcia na zewnątrz. Jednocześnie zachowujemy pełną kontrolę nad tym, co dzieje się wewnątrz wybiegu, gdyż panele są bardzo przezierne. Także zwierzęta doskonale widzą, co dzieje się za ogrodzeniem, przez co nie będą ich płoszyć nagłe dźwięki czy hałas.

Ponieważ panele są ocynkowane, nasz wybieg pozostanie estetyczny przez długi okres czasu.

Zobacz, jakie ogrodzenia tymczasowe ma do zaoferowania firma Betafence.