Projekt ogrodzenia w 5 minut

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, brama skrzydłowa

 

Chcesz zamienić się w architekta i samodzielnie zaprojektować swoje ogrodzenie? Z nową aplikacją Betafence to dziecinnie proste!

 

Sezon letni to dobry czas na wprowadzanie usprawnień w ogrodzie lub stworzenie czegoś od podstaw. Na przykład wymarzonego ogrodzenia. Jeśli więc zamierzasz w tym roku zająć się tym tematem, skorzystaj z narzędzia, które przygotowaliśmy. Jest łatwe w obsłudze, pozwala dokładnie rozplanować układ ogrodzenia i skuteczniej złożyć zamówienie na potrzebne panele, siatki i bramy.

 

Siatki Ogrodzeniowe Pantanet Family - Betafence

 

Pierwsze kroki w aplikacji Betafence

Swoją przygodę z aplikacją zaczynasz po wejściu na dedykowaną stronę internetową. Radzimy korzystać z niej przez przeglądarkę na komputerze lub tablecie, gdyż tam nawigacja jest najbardziej intuicyjna i pozwala pełniej wykorzystać możliwości programu.  Aplikacja jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Posiada też kilka wersji językowych: polską, niemiecką, angielską, holenderką i francuską. Niedługo dojdzie także wersja włoska.

Przed rozpoczęciem pracy z aplikacją Betafence radzimy zmierzyć długości boków posesji, które mają być grodzone naszymi produktami. Na potrzeby zabawy nie trzeba oczywiście podawać bardzo dokładnych danych, jednak jeśli jej efektem ma być projekt, który pozwoli Ci zamówić odpowiednie panele, siatki i bramy, zalecamy wpisać konkretne parametry. Dla ułatwienia możesz wgrać fotografię grodzonego terenu, by na bieżąco sprawdzać wygląd po wprowadzeniu ustawienia wymarzonego ogrodzenia.

 

 

Pełne możliwości aplikacji

 

Mając powyższą wiedzę, zebrane dane i określone zdjęcie, możesz przejść do tworzenia. Rozpocząć należy od kliknięcia w przycisk [+ Utwórz Projekt], który mieści się na zielonej belce po lewej stronie panelu. W następnym kroku program poprosi o załadowanie wspomnianego przez nas zdjęcia. Jeśli takiego nie posiadasz, możesz skorzystać z kilku dostępnych w naszej bibliotece.

Teraz rozpoczyna się najważniejsza część projektowania, czyli wybór interesujących Cię produktów. Oddaliśmy w Twoje ręce szereg paneli ogrodzeniowych, siatek, przesłon i bram oraz furtek. Gdy już podejmiesz decyzję, Twoim zadaniem jest wybranie długości ogrodzenia, szerokości bramy oraz ich wysokości. Warto pamiętać, że o ile długość jest w praktyce dowolna (zgodna z wymiarami posesji), o tyle wysokość zależy od modelu i ograniczona jest do kilku wariantów, przygotowanych przez naszych inżynierów. Ostatnim krokiem jest wybór koloru produktu. Pamiętaj, że na stronie przedstawiamy jedynie podstawowe barwy przypisane danemu modelowi. Jeżeli myślisz o innych, możesz zgłosić swoje zapotrzebowanie naszym konsultantom, którzy sprawdzą możliwości i przedstawią Ci ofertę.

 

panele ogrodzeniowe Creazen Betafence

 

Elementy ogrodzenia ustawiasz oddzielnie, tzn. po wybraniu paneli wracasz do fazy panelu, gdzie wskazujesz interesującą Cię bramę. Każdy wybór można oczywiście cofnąć bądź dowolnie zmodyfikować.

 

Pracę z aplikacją kończysz zapisując stworzony przez siebie projekt. Możesz podzielić się nim w mediach społecznościowych, jak również przesłać do konsultanta Betafence, który pomoże Ci złożyć i sfinalizować zamówienie. Cały proces możesz zamknąć w 5 minut, choć oczywiście polecamy dłuższą zabawę i testowanie wszystkich możliwości aplikacji.