Postaw zaciszny kącik w ogrodzie

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, murki gabionowe

Chcesz, by Twój ogród stał się enklawą prywatności? Postaw na rozwiązania Betafence, które znakomicie sprawdzą się na zewnątrz posesji.

Większość z nas chce, by ogród był naszą wizytówką i elegancko prezentował się także od strony ulicy. Jednocześnie marzymy, by zagospodarować w nim cichy kąt, wolny od wzroku przechodniów i sąsiadów. Dla takich osób przygotowaliśmy kilka produktów, które pozwolą wygrodzić fragment ogrodu, bez konieczności zmiany całego systemu ogrodzeniowego.

 

murki-i-konstrukcje-gabionowe-Murek-Gabionowy-Zenturo-Betafence

Murki gabionowe Zenturo

Murki gabionowe Zenturo, zwane także ogrodzeniem gabionowym, to coraz popularniejsze w Polsce rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w aranżację każdego ogrodu. Murki można wypełnić dowolnym materiałem, np. kamieniem lub drewnem, więc z pewnością dopasujesz je do wyglądu swojej posesji.

Kącik w ogrodzie możesz osłonić, stawiając dwa segmenty murku gabionowego pod kątem prostym. Dzięki nim masz gwarancję ciszy i spokoju. Wypełniojne materiałem organicznym, np. szyszkami lub pniakami pomogą także neutralizować intensywne zapachy, pochodzące chociażby z grilla. Co więcej murki możesz wykorzystać jako wsparcie dla roślin pnących.

Panele Zenturo z akcesoriami

Ten rodzaj paneli wyróżnia się bardzo atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem oraz możliwością wykorzystania akcesoriów do wypełnienia oczek. Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy opcje:

  • piksele – kwadratowe lub prostokątne elementy z tworzywa sztucznego, dostępne w kolorze antracytowym
  • taśma Flexo – podłużna taśma z tworzywa sztucznego, dostępna w dwóch szerokościach: 50 mm oraz 100 mm
  • taśma Perfo – taśma wykonana z nierdzewnej stali perforowanej, dostępna w pasach o długości 170 i 200 cm oraz szerokościach 50 lub 100 mm

Powyższe akcesoria pozwolą Ci dokładnie zakryć panel Zenturo i znacząco zwiększyć poczucie prywatności.

Panele Bekafor z przesłonami

Proste, ponadczasowe panele Bekafor Classic, podobnie jak Zenturo, możesz dodatkowo wypełnić dostępnymi przesłonami. W ofercie Betafence znajdziesz dwie opcje:

  • listwy Collfort – wykonane z naturalnego drewna sosny nordyckiej
  • listwy Nevada – wyprodukowane z tworzywa sztucznego

Zaproponowane rozwiązania wyróżniają się łatwością montażu i atrakcyjnym wyglądem. Dają poczucie prywatności i zapewniają mieszkańcom ciszę oraz spokój.