Postaw zaciszny kącik w ogrodzie
 

Postaw zaciszny kącik w ogrodzie
Panel zgrzewany
Chcesz, by Twój ogród stał się enklawą prywatności? Postaw na rozwiązania Betafence, które znakomicie sprawdzą się na zewnątrz posesji.

Większość z nas chce, by ogród był naszą wizytówką i elegancko prezentował się także od strony ulicy. Jednocześnie marzymy, by zagospodarować w nim cichy kąt, wolny od wzroku przechodniów i sąsiadów. Dla takich osób przygotowaliśmy kilka produktów, które pozwolą wygrodzić fragment ogrodu, bez konieczności zmiany całego systemu ogrodzeniowego.

 

Murek gabionowy

 

Murki gabionowe Zenturo

Murki gabionowe Zenturo, zwane także ogrodzeniem gabionowym, to coraz popularniejsze w Polsce rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w aranżację każdego ogrodu. Murki można wypełnić dowolnym materiałem, np. kamieniem lub drewnem, więc z pewnością dopasujesz je do wyglądu swojej posesji.

Kącik w ogrodzie możesz osłonić, stawiając dwa segmenty murku gabionowego pod kątem prostym. Dzięki nim masz gwarancję ciszy i spokoju. Wypełniojne materiałem organicznym, np. szyszkami lub pniakami pomogą także neutralizować intensywne zapachy, pochodzące chociażby z grilla. Co więcej murki możesz wykorzystać jako wsparcie dla roślin pnących.

 

 Murek gabionowy

 

Panele Zenturo z akcesoriami

Ten rodzaj paneli wyróżnia się bardzo atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem oraz możliwością wykorzystania akcesoriów do wypełnienia oczek. Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy opcje:

  • piksele – kwadratowe lub prostokątne elementy z tworzywa sztucznego, dostępne w kolorze antracytowym
  • taśma Flexo – podłużna taśma z tworzywa sztucznego, dostępna w dwóch szerokościach: 50 mm oraz 100 mm
  • taśma Perfo – taśma wykonana z nierdzewnej stali perforowanej, dostępna w pasach o długości 170 i 200 cm oraz szerokościach 50 lub 100 mm

Powyższe akcesoria pozwolą Ci dokładnie zakryć panel Zenturo i znacząco zwiększyć poczucie prywatności.

 

Panele Zenturo z taśmą Flexo

 

Panele Bekafor z przesłonami

Proste, ponadczasowe panele Bekafor Classic, podobnie jak Zenturo, możesz dodatkowo wypełnić dostępnymi przesłonami. W ofercie Betafence znajdziesz dwie opcje:

  • listwy Collfort – wykonane z naturalnego drewna sosny nordyckiej
  • listwy Nevada – wyprodukowane z tworzywa sztucznego

Zaproponowane rozwiązania wyróżniają się łatwością montażu i atrakcyjnym wyglądem. Dają poczucie prywatności i zapewniają mieszkańcom ciszę oraz spokój.

 

Przesłony Bekafor Collfort

Zobacz także:
Komentarze