Panele w rozmiarze XL

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, brama skrzydłowa

 

Wyróżniający się wygląd, szybszy montaż, mniejsze wydatki – długie panele posiadają kilka zalet, dla których warto rozważyć ich zakup.

 

Od lat przyjmuje się za standard obowiązujący na posesjach prywatnych, że długość paneli nie przekracza 2,5 m. Konstrukcje oparte na tego typu panelach są bardzo zwarte, łatwo się je „modeluje” w czasie montażu, sprawiają też wizualne wrażenie „cięższych”, przez co trudniejszych do sforsowania.

 

Dłuższe panele używane są przede wszystkim do grodzenia traktów drogowych, ale też większych terenów magazynowych, gdzie stawia się na klasyczne, „prostokątne” grodzenie działki. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by panele o długości 3 m zastosować przy naszych domach.

 

panele ogrodzeniowe nylofor 2d super madryt Betafence

Moc na poziomie XL

 

W gamie produktów Betafence z rodziny Nylofor znajdziemy dwa modele, które doskonale nadają się do wykonania tego zadania: 2D Super XL oraz 3D Pro XL. W przypadku obu paneli zastosowano wzmocnienia, które gwarantują sztywność i stabilność konstrukcji.

 

Przykładowo model 2D Super XL wyposażony jest w grube podwójne druty, o średnicy 8 mm, które wzmacniają konstrukcję. Z kolei w wersji 3D Pro XL na umocnienie panelu wpływa poziome profilowanie. Nie musimy więc bać się o trwałość naszego ogrodzenia. Panele XL zapewnią ją na odpowiednio wysokim poziomie.

 

Panele Ogrodzeniowe-Nylofor 3D Pro XL Betafence

 

Szybki i łatwy montaż

 

Długie panele w pewnym sensie ograniczają manewrowanie z ułożeniem ogrodzenia, jednak jeśli posiadamy standardowo położoną działkę, nie powinno to stanowić żadnego problemu. Co więcej, montaż 3-metrowych Nyloforów przeprowadzimy szybciej i sprawniej, z uwagi na zauważalnie mniejszą liczbę elementów.

Firma Betafence zadbała też o prostotę (nie tracąc trwałości) instalacji. W przypadku modelu 2D Super XL używa się prostokątnych słupów D-Lox, do których przytracza się przęsło przy pomocy stalowych szybkozłączek lub obejm z drutu nierdzewnego. Z kolei do wersji 3D Pro XL wykorzystuje się słupy Quixolid Plus lub Bekafix (także w opcji Super), posiadające dedykowany system mocujący, który jeszcze ułatwia prace.

 

Obie edycje paneli Nylofor XL można kupić razem z przeznaczonymi dla nich bramami Egida i Robusta, które rozmiarowo współgrają także z długimi panelami.

 

bramy-ogrodzeniowe-i-furtki-Bramy-Skrzdlowe-Robusta-Betafence