Ogrodzenie w zgodzie z architekturą

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, murki gabionowe, przesłony ogrodzeniowe

 

Produkty Betafence pozwolą Ci nie tylko czuć się bezpiecznie, ale i podkreślą piękno Twojego ogrodu.

 

Ochrona ludzi i mienia to od zawsze główne zadanie każdego systemu ogrodzeniowego. Jednak od kilku dekad coraz większą wagę przykłada się do estetyki produktu. Na rynku znajdziesz więc pełny przekrój ogrodzeń: od takich, które są dziełem samym w sobie, po będące uzupełnieniem architektury.

 

Betafence dostarcza całego przekroju rozwiązań, dając Ci swobodę decyzji. Możesz postawić zarówno odcinające Cię od wzroku przechodniów konstrukcje i murki gabionowe, jak i wybrać zgrabne, panele czy siatki, które w pełni zaprezentują walory ogrodu, jedynie dyskretnie go zabezpieczając. Oto kilka najpopularniejszych systemów wraz z zastosowaniem.

Panele Ogrodzeniowe Zenturo Murek Gabionowy Zenturo Betafence

 

Murek gabionowy i konstrukcje gabionowe

 

To jeden z najbardziej wielofunkcyjnych produktów Betafence. Sprawdzą się jako główny element ogrodzenia, jako obudowa słupa ogrodzeniowego, ale też jako wygrodzenie wewnątrz ogrodu. Ich najważniejszą cechą, oprócz oczywiście oryginalnego wyglądu, jest nieprzezierność.

 

Jako główne ogrodzenie skutecznie odgrodzą Cię od świata zewnętrznego, a jako produkty wygradzające, zasłonią te części ogrodu, których nie chcesz pokazywać. Na przykład kompostownik. Dodatkowo murki można wykorzystać do stworzenia wsporników dla roślin pnących, zaś gabiony – np. do zbudowania niecodziennych ławek.

 

Siatki ogrodzeniowe

 

Siatki znakomicie sprawdzają się po bokach i z tyłu posesji, gdzie pełnią wyłącznie funkcję ochronną, a przy okazji – z racji charakterystycznych dużych oczek, pozwalają prezentować pełne piękno ogrodu. W tej materii polecamy siatki Resitor.

 

Linia Pantanet to z kolei ciekawa opcja dla rodzin z dziećmi. Modele te pomagają osłonić rabatki kwiatowe czy ogródek warzywny przed bawiącymi się maluchami czy lecącą piłką.

 

Jeśli hodujesz królika lub inne małe zwierzątko, dobrym pomysłem będzie użycie siatki plecionej Hexanet lub zgrzewanej Casanet. Zaproponowane rozwiązanie dyskretnie wpisuje się w architekturę ogrodu, nie zaburzając układu architektonicznego, a przy okazji zapewnią bezpieczeństwo Twojemu podopiecznemu.

przesłony_do_paneli_Przesłony_Screeno_Line_Betafence

 

Panele z przesłonami

 

Bekafor, Nylofor i Zenturo – zapamiętaj nazwy tych linii paneli ogrodzeniowych, jeśli interesują Cię niecodzienne rozwiązania. W podstawowej wersji panele w subtelny sposób chronią posesję, nie rzucając się w oczy. Dodatkowego uroku nabierają za sprawą przesłon czy pikseli.

 

Do paneli Bekafor Classic sugerujemy przepiękne przesłony Bekafor Collfort, wykonane z naturalnego drewna. To rozwiązanie dedykowane miłośnikom lasu, którzy posiadają wiele drewnianych elementów w ogrodzie.

 

Dla systemu Nylofor 2D, 2D Super i F stworzyliśmy listwy Nevada. Wykonane z przyjaznego środowisku tworzywa sztucznego, dostępne są w kolorach zielonym, antracytowym oraz imitującym drewno.

 

Panele Zenturo dają z kolei możliwość praktycznie dowolnego wypełniania oczek „pikselami”. Co za tym idzie na ich profilach można tworzyć unikalne „obrazy”, które wpiszą się w architekturę posesji.

 

Twoja posesja, dzięki produktom Betafence, może więc stać się jeszcze piękniejsza i bardziej oryginalna.

 

panele-ogrodzeniowe-Panele-Zenturo-Betafence