Ogrodzenie w komplecie vs ogrodzenie kompletnie… do niczego

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, brama skrzydłowa, brama przesuwna, słupki ogrodzeniowe

Lepiej kupić kompletny system ogrodzeniowy czy może samodzielnie skompletować wszystkie elementy systemu wybierając to, co nam się podoba z asortymentu różnych producentów? Czy można wybrać wysokiej jakości panele lub siatkę, a zaoszczędzić na elementach dodatkowych, takich jak słupy?

Przeczytaj, żeby wiedzieć, jakie mogą być konsekwencje nieprzemyślanych wyborów.

 

Kompletny system ogrodzeniowy

Ogrodzenie skompletowane na własną rękę

Kompletny system ogrodzeniowy tworzy spójną technicznie całość – wszystkie jego elementy są do siebie idealnie dopasowane, dzięki czemu podczas montażu nie tylko nie spotkają Cię żadne przykre niespodzianki, ale także przebiegnie on zdecydowanie szybciej.Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że do wybranych przez Ciebie paneli bez problemu dobierzesz tańsze akcesoria innego producenta, ale wystarczy niezauważalna różnica, a ich połączenie podczas montażu będzie utrudnione lub nawet niemożliwe. Podczas prób takiego montażu możesz uszkodzić elementy systemu lub zamontować ogrodzenie w nieprawidłowy sposób.
Wszystkie elementy systemu są spójne także pod względem estetycznym – co ma ogromne znaczenie przede wszystkim wtedy, gdy wybieramy system w pewnym stopniu unikalny, dekoracyjny. Ale nawet decydując się na klasyczny system warto mieć pewność, że każdy element tworzący ten system został przemyślany pod każdym względem.Mogłoby się wydawać, że do klasycznych paneli z łatwością dopasujesz pozostałe elementy innego tańszego producenta. I może się zdarzyć, że na początku będziesz zadowolony ze swojej decyzji. Ale co będzie, jeśli po sezonie zimowym gorszej jakości elementy skorodują? Czy będziesz tak samo zadowolony jak w dniu zakupu?
Do każdego systemu Betafence z łatwością dobierzesz dedykowane bramy, dopasowane do całości pod względem technicznym i estetycznym.Być może na początku będzie Ci się wydawało, że brama, a już z pewnością mała furtka, to tylko nieistotne dodatki do ogrodzenia. Szybko zmienisz zdanie, gdy wielokrotnie w ciągu dnia będziesz korzystać z niefunkcjonalnej bramy, która nagle po prostu przestanie Ci pasować, a furtka zamiast zwieńczeniem ogrodzenia, stanie się jego mankamentem.
Wybierając kompletny system ogrodzeniowy masz pewność, że wysokiej jakości powłoka latami będzie wyglądać jak nowa na wszystkich jego elementach.Co zrobisz, jeśli okaże się, że tańsze słupy, które w dniu zakupu miały tak piękny kolor, jak wysokiej jakości panele, po roku użytkowania wyblakną?
Wysoka jakość produktów Betafence potwierdzona jest 10-letnią gwarancją antykorozyjną na pełne systemy ogrodzeniowe – wybierając kompletny system ogrodzeniowy możesz mieć pewność, że wszystkie jego elementy latami będą wyglądały jak nowe, bez konieczności regularnej konserwacji.Czy oszczędności na początku wyboru ogrodzenia nie przyniosą teraz większych strat związanych z czasochłonną i kosztowną konserwacją gorszej jakości elementów?


Sprawdź szczegóły gwarancji jakości Betafence.