Ogrodzenie proste czy z dekoracjami?

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe

Proste czy z dekoracjami? Wybór ogrodzenia stanie się łatwiejszy, gdy uświadomisz sobie, że stanowi ono zwieńczenie całości, jaką tworzy Twój dom z terenem posesji.

Dekoracyjny styl w nowoczesnej odsłonie, czyli Decofor

Chcesz podkreślić klasyczny styl architektury swojej posesji, ale nie możesz się pochwalić rezydencją na miarę Carringtona? Wybierz niezwykle efektowny system paneli Decofor, który jest świetną alternatywą dla ogrodzeń kutych.

Decofor będzie prawdziwą ozdobą Twojej posesji. Wzornictwem nawiązuje do ogrodzeń kutych, a jednocześnie, dzięki nowoczesnej konstrukcji, pozbawiony jest charakterystycznej dla nich ciężkości.

Do wyboru masz dwa warianty paneli – Arco, dzięki którym uzyskasz łuki wypukłe, i Recto, pozwalające uzyskać ogrodzenie z zachowaniem poziomej linii.

 

Wykreuj swoje ogrodzenie z Zenturo

Zenturo to więcej niż ogrodzenie. To prawdziwe narzędzie kreowania przestrzeni, które stwarza Ci niemal nieograniczone możliwości. Ochrona posesji o stylowym charakterze to tylko jedna z nich.

Połączenie różnego rozmiaru oczek siatki z podwójnymi, zgrzewanymi naprzemiennie drutami poziomymi pozwoliło osiągnąć doskonały efekt – niezwykle dizajnerski, a zarazem nieskomplikowany. Na dodatek w eleganckim metalicznym antracycie.

Aby uzyskać ogrodzenie o industrialnym charakterze, możesz wypełnić panele Zenturo pikselami z tworzywa sztucznego, układając z nich dowolne wzory graficzne.

 

CreaZen – prosto z natury

Nowoczesny charakter Twojej posesji możesz podkreślić wybierając palisadowy system CreaZen – klasyczny, ale w zupełnie nowej odsłonie. W przeciwieństwie od tradycyjnej palisady, nie jest nudny. Wyróżnia się wzornictwem zainspirowanym naturą – pionowe profile krzyżują się ze sobą, co sprawia, że ogrodzenie nawiązuje do elementów naturalnego krajobrazu.

Ponadczasowa klasyka? To proste – Bekafor Classic

A może wolisz uniwersalne rozwiązanie? Wybierz Bekafor Classic. Co sprawia, że ten system doskonale sprawdzi się do zabezpieczenia każdej posesji, niezależnie od stylu architektonicznego? Bekafor Classic dzięki prostej konstrukcji dyskretnie wtopi się w Twój ogród, a także pozwoli wyeksponować piękno i styl Twojego domu. System  jest jednak czymś więcej, niż tylko tłem. To prawdziwy bohater drugiego planu, który zagwarantuje Tobie i Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa.