Ogrodzenie nowoczesnego domu

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, murki gabionowe

 

Współczesne wzornictwo, wysoki poziom bezpieczeństwa i szeroka gama przezierności. Oto co oferuje Betafence dla osób chcących ogrodzić nowoczesną posesję.

 

Nowoczesność to nie tylko korzystanie z najnowszych zdobyczy technologicznych, lecz także umiejętne projektowanie produktów, w tym budynków czy ich ogrodzeń. Współczesne rozwiązania kierują nas ku prostocie, niekiedy dążącej wręcz do przemysłowej surowości. Inne trendy zachęcają do zbliżenia się z naturą, stąd architekci chętnie projektują domy z wykorzystaniem drewna, ale też przypominających stare drewniane budynki, np. stodoły.

 

Rozstrzał między industrialnym chłodem a rustykalną harmonią jest więc bardzo szeroki. Jednak do każdej z opcji znajdziesz w gamie produktów Betafence coś dla siebie.

panele-ogrodzeniowe-Panele-Creazen-Betafence

 

Kreatywna natura – CreaZen

 

Jedno z naszych najmłodszych dzieci to system ogrodzeniowy CreaZen. Projektując panele z tej rodziny zależało nam na wykorzystaniu nowoczesnej techniki zgrzewania i powlekania drutów stalowych, która gwarantuje ich wytrzymałość i bezpieczeństwo grodzonej posesji. Dodatkowo, pod względem kompozycyjnym, postawiliśmy na nawiązanie do natury. Układ profilów przypomina z daleka drewniane płoty albo gałęzie krzewów, wizualnie zbliżając nas do lasu i ogrodu. Panele CreaZen charakteryzują się bardzo wysoką przeziernością, więc pozwalają na zaprezentowanie piękna posesji.

 

Siatki Ogrodzeniowe Pantanet Family - Betafence

 

Odsłoń swój ogród – Pantanet

 

System Pantanet oparty jest na eleganckiej siatce zgrzewanej, o solidnym (2,5 mm) drucie, pokrytym powłokami ochronnymi z ocynku i PVC, gwarantującym dobry poziom zabezpieczenia. Jednak głównym walorem tego produktu jest jego prostota i skromność. Szerokie profile wtapiają się w otoczenie i w pełni prezentują to, co oferuje Twoja posesja. Jeśli więc mieszkasz w okolicy, w której warto zabłysnąć zjawiskowym ogrodem, to rozwiązanie na pewno przypadnie Ci do gustu. Tym bardziej, że jego smukły, współczesny design doskonale odnajduje się przy nowoczesnej architekturze.

 

betafence panele ogrodzeniowe securifor 4d zoo Brugelette belgia Ogradzamy

 

Maksymalne zabezpieczenie – Securifor 4D

 

Jeżeli zależy Ci na najwyższym poziomie bezpieczeństwa, a dodatkowo industrialna prostota wpisuje się w design Twojej posesji, polecamy Ci panele z rodziny Securifor. Model 4D to nasze najmocniejsze dzieło, niemal 5-krotnie bardziej wytrzymałe od podstawowych odsłon tej serii (i tak już mocniejszych od innych produktów). Sercem jest tu drut o średnicy aż 4 mm, niemal niemożliwy do sforsowania, odporny na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne. Panele te zostały zaprojektowane w taki sposób, by współgrać z systemami monitoringu. Dzięki czemu wytrzymałość idzie tu w parze z bardzo wysoką przeziernością. Tak więc korzystając z Securiforów nadal możesz chwalić się pięknem swojej posesji.

 

Konstrukcje Gabionowe Murek Gabionowy Zenturo Betafence

 

Perfekcyjna prywatność – murki gabionowe Zenturo

 

Ostatnia z propozycji skierowana jest do osób, które najbardziej cenią sobie prywatność i chcą na swojej posesji stworzyć enklawę, odcinającą ich od wzroku sąsiadów. Murki gabionowe, wyróżniające się unikatowym designem, są doskonale nieprzezierne, a to ze względu na sposób wykonania: dwa panele wypełnione takimi materiałami, jak kamienie, pokruszone cegły, drewno, szkło itp. Szerokie możliwości konstrukcyjne pozwalają na łatwe dopasowanie do otoczenia, a przy tym zapewniają komfort mieszkańcom grodzonej posesji.