Ogrodzenie horyzontalne – modne i bezpieczne

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, brama skrzydłowa, brama przesuwna

Szukasz atrakcyjnego ogrodzenia dla swojej posesji, które zapewni Ci ochronę i poczucie prywatności? Postaw na wersję horyzontalną i wybierz panele z linii Horizen.

Ogrodzenia z poziomym układem szczebli od kilku lat zyskują na popularności i nie ma w tym nic dziwnego. Idealnie nadają się do grodzenia każdego rodzaju terenów, choć najlepiej sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej i przy osiedlach mieszkaniowych.

Wyróżnia je niezwykle elegancki i nowoczesny design, która przykuwa uwagę jedną linią ogrodzenia oraz smukłością. Dzięki temu świetnie wpasowuje się w każde otoczenie.

panele-ogrodzeniowe-Panele-Horizen-Betafence

Prywatność i bezpieczeństwo

Panele i bramy Horizen, czyli reprezentant ogrodzeń horyzontalnych przygotowanych przez Betafence, dzięki wąskiemu rozmieszczeniu szczebli, charakteryzuje się wysoką nieprzeziernością. Ta z kolei przekłada się na zapewnienie mieszkańcom posesji poczucia prywatności.

Specyficzna budowa paneli i bram Horizen znacząco podnosi bezpieczeństwo posesji, gdyż jest w praktyce nie do pokonania przez intruza. Uniemożliwia bowiem włożenie dłoni czy stopy pomiędzy szczeble.

Warto podkreślić także wytrzymałość systemu opartego na panelach horyzontalnych. Dzięki zastosowaniu powłok ochronnych (proszek poliestrowy) produkt charakteryzuje się długowiecznością. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych.

 

panele-ogrodzeniowe-Panele-Horizen-Betafence

Szeroki wybór

System Horizen dostępny jest w wielu wersjach rozmiarowych i kolorystycznych, dzięki czemu można łatwo dopasować go do charakteru każdej posesji. Co więcej, dzięki dedykowanym słupom panele można ustawiać pod dowolnym kątem, co zdecydowanie zwiększa możliwości rozplanowania ogrodzenia na działce.

Ogrodzenie horyzontalne to więc doskonały wybór dla wszystkich, którzy celują w nowoczesny wygląd i bezpieczeństwo posesji.