Ogrodzenie fabryki i magazynu – popularne rozwiązania
 

Ogrodzenie fabryki i magazynu – popularne rozwiązania
Panel zgrzewany
Projektujesz ogrodzenie fabryki lub magazynu? Zobacz systemy Betafence, które doskonale sprawdzą się w Twoim projekcie, bo już zostały sprawdzone… w terenie.

Do zabezpieczenia obiektów wymagających podwyższonej ochrony, takich jak fabryki czy magazyny, z powodzeniem wykorzystywane są systemy przemysłowych paneli ogrodzeniowych z linii Nylofor. W zależności od oczekiwań Twojego Klienta, a także stanu jego portfela i dostępności czasu, jakim dysponuje na montaż ogrodzenia, możesz mu zaproponować kilka typów paneli Nylofor.

 

Panele Nylofor 2D

 

Wysoka sztywność, grube druty, panel płaski

Doskonałym rozwiązaniem, gwarantującym wysoką ochronę, sprawdzonym między innymi do zabezpieczenia terenu fabryki Weyerhaeuser w Gdańsku i Stihl w Tarnowie Podgórnym, są ciężkie zgrzewane panele Nylofor 2D i 2D Super, o grubych drutach dodatkowo wzmocnionych podwójnymi drutami poziomymi o dużej średnicy. Prostokątne, pionowe oczka siatki utrudniają wspinanie się po ogrodzeniu. Dodatkowo dla podniesienia stopnia zabezpieczenia terenu możesz zaprojektować ogrodzenie na słupach zagiętych, które sprawią, że będzie wyjątkowo trudne do sforsowania górą.

 

Panele Nylofor 2D Super

 

Panele z przegięciem 3D

Innym sprawdzonym i często wykorzystywanym do zabezpieczenia fabryk i magazynów systemem jest Nylofor 3D. Podobnie jak Nylofor 2D i 2D Super system ten zapewnia wysoką ochronę grodzonym obiektom. Wyróżnia go jednak charakterystyczne przegięcie 3D, dzięki któremu panele, mimo przemysłowego charakteru, prezentują się elegancko, stając się prawdziwą wizytówką miejsca, które zabezpieczają.

 

Panele Nylofor 3D

 

Spójne z kolorystyką Twojej firmy

Panele Nylofor 2D i 2D Super oraz Nylofor 3D chętnie wybierane są zarówno w wersji ocynkowanej, jak i dodatkowo malowanej proszkowo. Pierwsza – ekonomiczna wersja – nadaje ogrodzeniu przemysłowy wygląd. Druga – bardziej elegancka – pozwala podkreślić prestiż firmy, a także kolorystycznie nawiązać do jej CI. Przykładem może być ogrodzenie fabryki Nestle w Koziegłowach – zastosowano tu Nylofor 3D w kolorze Nestle lub ogrodzenie Pompowni Aquanet w Poznaniu, także w kolorze niebieskim, nawiązującym zarówno do kolorów firmowych, jak i wody. Panele na indywidualne zamówienie dostępne są w każdym kolorze palety RAL. Przy czym należy pamiętać, że choć obie wersje gwarantują wieloletnią ochronę antykorozyjną, wysokiej jakości powłoka poliestrowa nałożona na odpowiednio przygotowaną powierzchnię znacznie przedłuża komfort użytkowania ogrodzenia bez konieczności regularnej konserwacji.

 

Panele Nylofor 3D Pro XL

 

Ekonomiczne rozwiązanie do ogrodzenia rozległego terenu

Do zabezpieczenia dużych terenów przemysłowych często wykorzystywany jest system Nylofor 3D Pro XL, który tworzą ciężkie zgrzewane panele. Dzięki większej niż standardowa długości przęseł (3 m) do wygrodzenia terenu będzie potrzebna mniejsza ich ilość. Także montaż takiego ogrodzeniaprzebiegnie szybciej i przy wykorzystaniu mniejszej ilości słupów i akcesoriów.

 

Samonośna brama przesuwna Robusta

 

Przemysłowe bramy wjazdowe

Wszystkie ogrodzenia z linii Nylofor uzupełniają solidne przemysłowe bramy skrzydłowe lub przesuwne Robusta (samonośne lub na szynie), a także znane ze swojej niezawodności bramy Egidia HD. Takie bramy są odporne na czynniki atmosferyczne i wielokrotne cykle otwierania i zamykania w ciągu dnia.

 

Brama Egidia HD

Zobacz także:
Komentarze