Ogrodzenie dla nowoczesnego domu

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, murki gabionowe

Metal, drewno i kamień to materiały modne w nowoczesnej architekturze. Przemysłowy sznyt i podejście ekologiczne – oto rozwiązania, które cieszą się największą popularnością wśród systemów ogrodzeniowych dla nowoczesnych domów.

Choć mogłoby się wydawać, że wybierając ogrodzenie dla jednorodzinnych posesji klienci kierują się przede wszystkim chęcią wyróżnienia się oraz walorami dekoracyjnymi, to jednak trendy okazują się być nieco inne. W pierwszej kolejności stawiają na prostotę połączoną z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Nie zapominają o ekologii i często sięgają po naturalne materiały, takie jak kamień i drewno.

W Betafence również cenimy sobie takie podejście, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele interesujących rozwiązań, idealnych do nowoczesnych aranżacji.

Dyskretne panele ocynkowane Nylofor

Panele Nylofor, pierwotnie dedykowane dla przemysłu, stanowią idealne połączenie prostoty, elegancji i bezpieczeństwa. Są w charakterystyczny sposób profilowane na środku oraz u góry przęsła, dzięki czemu w dyskretny sposób wyróżniają się na tle innych ogrodzeń. Gwarantują przy tym doskonałą ochronę posesji. Często w nowoczesnej architekturze zabudowy jednorodzinnej wybierane są w kolorze ocynku.

 

panele-ogrodzeniowe-Panele-Nylofor-City-Betafence

Najlepsza ochrona z Securifor

Rodzina paneli Securifor została stworzona do ochrony obiektów podwyższonego i wysokiego ryzyka, jak np. elektrownie i tereny przemysłowe. Jednak – co ciekawe – coraz częściej doceniają je także inwestorzy indywidualni. Szczególnie we Włoszech. Przęsła o bardzo drobnych, wąskich oczkach nadają ogrodzeniu industrialnego klimatu, a przy tym zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Zachęcamy do zapoznania się z wizualizacją ogrodzeń Securifor dla domów jednorodzinnych:

 

Zenturo z wypełnieniem

Miłośnicy przemysłowych rozwiązań doceniają także panele Zenturo, które wyróżnia prosta i przyciągająca oko budowa o trzech rozmiarach oczek. Takie rozwiązanie pozwala stworzyć ciekawe kompozycje z dedykowanych dla modelu wypełnień. Klienci do dyspozycji mają gotowe piksele, czyli prostokąty i kwadraty z tworzywa sztucznego, a także dwa rodzaje taśm: Flexo (z tworzywa sztucznego) i Perfo (ze stali nierdzewnej).

Ekologiczne ogrodzenie gabionowe

Nie zapominamy także o ekologii! Murki gabionowe Zenturo, z których montażem poradzi sobie każdy majsterkowicz, dają możliwość wypełnienia praktycznie dowolnym, ekologicznym materiałem, np. drewnem lub szkłem z recyklingu. To rozwiązanie nie tylko znakomicie wygląda, lecz dodatkowo posiada szereg zalet: wygłusza hałas oraz wypełnione materiałem organicznym neutralizuje przykre zapachy.

 

murki-gabionowe-Murki-Gabionowe-Zenturo-Betafence