Ogrodzenia wysokiego zabezpieczenia dla posesji prywatnych

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe

Kiedyś stosowane przede wszystkich wokół terenów o podwyższonym ryzyku, dziś cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów indywidualnych. Systemy wysokiego zabezpieczenia Securifor pokochali już Włosi. Czy trend przyjmie się też w Polsce?

Panele Securifor zostały stworzone z myślą o obiektach, które wymagają szczególnej ochrony. Elektrownie, rafinerie czy magazyny broni to strategiczne miejsca, gdzie bezpieczeństwo jest szczególnie ważne.

Bezpieczeństwo totalne

Rozwiązanie to zdecydowanie utrudnia sforsowanie ogrodzenia przez intruzów. Badania tzw. współczynnika opóźnienia pokazały, że do pokonania paneli Securifor 2D potrzeba aż 18 minut, podczas gdy tradycyjnej siatki ogrodzeniowej tylko 15 sekund. To gigantyczna różnica, która ułatwia skuteczną interwencję.

Plusem rozwiązania jest także jego kompatybilność z systemami detekcji i monitoringu. Charakterystyczny układ drutów poziomych i pionowych daje wysoką przezierność, dzięki czemu kamery są w stanie bez problemu wyłapać osoby także po drugiej stronie ogrodzenia.

 

Betafence panele Securifor

Securifor dla domów

Okazuje się jednak, że panele Securifor świetnie nadają się do ogradzania posesji prywatnych. Po raz pierwszy w ten sposób systemu użyli Włosi, montując Securifor 2D na jednej z posesji w Parmie. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ nie tylko znacząco podniósł bezpieczeństwo mieszkańców, lecz także pięknie wpisał się w architekturę posiadłości.

 

Dzięki swojej wysokiej przezierności panele Securifor stanowią bardzo dyskretną formę zabezpieczenia i nie ingerują w design otoczenia. Co więcej, potrafią podkreślić piękno architektury na grodzonej posesji.

Który model wybrać?

Rodzina Securifor składa się z wielu modeli. Wyróżniają je zastosowania i szczegóły konstrukcji.

  • Securifor – podstawowy model daje możliwość ustawienia bardzo wysokiego ogrodzenia, nawet do 6 m wysokości
  • Securifor 2D – ta wersja posiada bardzo długi czas opóźnienia, który wynosi aż 18 minut, co oznacza, że praktycznie jest nie do sforsowania
  • Securifor 3D – przy tym rozwiązaniu dodatkowy nacisk położono na design – poziome profilowanie dodaje ogrodzeniu charakteru, a układ drutów podkreśla urodę posesji
  • Securifor 4D – najbardziej wytrzymałe ze wszystkich paneli, ze względu na unikalną technologię naprzemiennego zgrzewania drutów

Niezależnie od wybranego modelu panele Securifor to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Także dla terenów prywatnych.