Ogradzamy nowoczesną posesję

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe

Twój dom wyróżnia się nowoczesnym wyglądem? Wybierz ogrodzenie, które w pełni odda jego charakter.

Współczesne budownictwo charakteryzuje się elegancją połączoną z prostotą. Dom i reszta terenu mają wyglądać schludnie i gwarantować maksymalny komfort. Podobnie rzecz ma się z systemami ogrodzeniowymi, dlatego przygotowaliśmy kilka rozwiązań, które podkreślą nowoczesność Twojej posesji.

 

panele-ogrodzeniowe-Panele-Horizen-Betafence

Horizen, czyli panele horyzontalne

Panele Horizen to jeden z naszych najnowszych produktów, który z każdym miesiącem zyskuje zwolenników. Uwagę przykuwa poziomu układ szczebli, a także jedna linia ogrodzenia. Prostota i elegancja rozwiązania świetnie uzupełniają współczesną architekturę.

Polecamy Ci system Horizen, jeśli Twoim celem jest zapewnienie Tobie i Twojej rodzinie poczucia prywatności. Wąski rozstaw szczebli przekłada się na wysoką nieprzezierność i uniemożliwia osobom z zewnątrz zaglądanie na Twoją posesję.

To także gwarancja bezpieczeństwa, gdyż konstrukcja Horizenu w praktyce nie daje możliwości wspinania się po panelu. W efekcie żadna niepowołana osoba nie prześlizgnie się do Twojego domu.

panele-ogrodzeniowe-Panele-Horizen-Betafence

Zenturo, czyli pełna swoboda

Jeżeli zależy Ci na większej swobodzie aranżacyjnej oraz wyeksponowaniu piękna architektury, zdecyduj się na panele ogrodzeniowe Zenturo. Skonstruowaliśmy je w taki sposób, by były doskonale przezierne i umożliwiały Ci pochwalenie się domem i ogrodem, a jednocześnie zapewniały bezpieczeństwo.

Aranżacja tych paneli leży po Twojej stronie i zależy od Twojej kreatywności. Udostępniamy trzy rodzaje wypełnień, które możesz dowolnie układać na panelu, by uzyskać satysfakcjonujący efekt:

  • piksele – czyli kwadratowe lub prostokątne nakładki, które wciska się w wybrane oczka produktu,
  • Flexo – wykonaną z tworzywa sztucznego taśmę, którą można dowolnie przewlec przez oczka panelu,
  • Perfo – taśmę, która wyprodukowana została ze stali nierdzewnej. Ją również możesz wsunąć w wybrane lub wszystkie oczka.

Murki gabionowe, czyli oryginalne ogrodzenie

Panele Zenturo wykorzystujemy w jeszcze jednym produkcie – murkach gabionowych. To doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, jeśli zależy Ci na bardzo oryginalnym wyglądzie ogrodzenia. Możesz je użyć na całej długości lub naprzemiennie z ogrodzeniem panelowym.

Murki to tak naprawdę dwa połączone ze sobą panele, które można wypełnić dowolnym tworzywem. Najczęściej są to kamienie, kora drzewna czy po prostu drewno. Oprócz standardowych zalet naszych ogrodzeń, wyróżniają się możliwością tłumienia hałasu. To szczególnie ważna cecha, jeśli mieszkasz w głośnej okolicy lub przy ruchliwej ulicy.

Decydując się na jedno z zaproponowanych rozwiązań na pewno spełnisz wszystkie swoje oczekiwania.

 

murki-i-konstrukcje-gabionowe-Murek-Gabionowy-Zenturo-Betafence