Od dystrybutora czy z marketu? Kupujemy ogrodzenie

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, brama skrzydłowa, brama przesuwna, słupki ogrodzeniowe

Zamierzasz kupić nowe ogrodzenie? A może potrzebujesz tylko drobnych uzupełnień? Przekonaj się, dlaczego warto zamówić produkt bezpośrednio od dystrybutora.

Wielu Klientów łapie się na haczyk niższej ceny, którą kuszą duże markety budowlane. Oczywiście, walor ekonomiczny w przypadku każdego zakupu jest istotny, jednak pieniądze zainwestowane teraz, z pewnością zwrócą się w przyszłości z nawiązką.

 

Najwyższa jakość

Wyższa cena nie bierze się z przypadku. Wiąże się z doskonałym wykonaniem oraz użyciem najwyższej jakości materiałów. Zamawiając produkt bezpośrednio u dystrybutora renomowanej firmy masz pewność, że otrzymasz ogrodzenie, które posłuży Ci przez lata.

Panele, siatki czy bramy niedostępne w marketach są trwalsze, ponieważ wykonano je z grubszych drutów, zoptymalizowano wielkość oczek oraz zabezpieczono dodatkowymi powłokami ochronnymi. Firma Betafence standardowo ocynkowuje stal wykorzystywaną do wykonywania swoich produktów. Następnie większość wyrobów powleka proszkiem poliestrowym lub PVC.

Takie wykonanie przedłuża okres użytkowania ogrodzeń, zapewnia odporność na zmienne warunki atmosferyczne (np. niską temperaturę czy opady deszczu), a także sprawia, że nie trzeba ich konserwować tak często, jak tańsze produkty. Efekt? Mniejsze wydatki w czasie eksploatacji.

Wyższa jakość ogrodzeń zakupionych od dystrybutora potwierdzona jest przez dłuższy okres gwarancji. Przykładowo Betafence na produkty Premium oferuje gwarancję na 20 lat.

Pomoc dystrybutorów

Kupno ogrodzenia z siatki czy paneli za pośrednictwem dystrybutorów to gwarancja pełnego wsparcia w czasie procesu zakupowego i pomocy przy wyborze odpowiedniego modelu. Specjaliści zaoferują Ci pełny system ogrodzeniowy, czyli także słupy i bramy.

Możesz również liczyć na dodatkowe usługi montażu ogrodzenia. Wielu dystrybutorów to wykwalifikowani monterzy, którzy chętnie zainstalują wybrany przez Ciebie produkt na Twojej posesji.

 

Większy wybór produktów

Co więcej, wielu producentów – za pośrednictwem dystrybutorów – oferuje ogrodzenia niestandardowe. Na indywidualne zamówienie Klienta przygotowuje panele, siatki, bramy czy słupki w innych wymiarach lub kolorach, niedostępnych w stałej ofercie.

Kupno ogrodzenia od dystrybutora daje Ci więc gwarancję najlepszej jakości produktu, szerszego wyboru rozwiązań oraz realnej oszczędności pieniędzy przez lata.