Nie tylko zielone – kolorystyka ogrodzeń Betafence

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, brama skrzydłowa, brama przesuwna

Pamiętamy czasy, kiedy wszystkie ogrodzenia były zielone. Nie było wyboru, nie było koloru, bo wszechobecna zieleń szybko traciła blask, farba łuszczyła się, ogrodzenie korodowało. Na szczęście to tylko wspomnienia. Zmieniło się myślenie o ogrodzeniu. Dziś ogrodzenie stanowi pełnoprawny element posesji, z którą tworzy jedną całość.

Dziś Twoje ogrodzenie może stanowić dyskretną ochronę posesji lub też być dekoracyjną wizytówką Twojej posesji. Na dodatek może mieć praktycznie dowolny kolor, który latami będzie wyglądał jak nowy.

 

Przykładowe – inne niż zielony – kolory ogrodzeń Betafence

 

antracytszaryniebieskiżółtypomarańczowyczerwony
RAL 7016RAL 7030RAL 5010RAL 1021RAL 2000RAL 3000

Posesja prywatna

Oczywiście Twoje ogrodzenie może mieć także kolor zielony – intensywny i trwały, zupełnie inny niż ten, który pamiętasz sprzed lat, bo nałożony na ocynkowaną powierzchnię ogrodzenia za pomocą najnowocześniejszych technologii. Jeśli wybierzesz ogrodzenie z siatki plecionej lub zgrzewanej, będzie ona powleczona grubą warstwą PVC, odporną na uszkodzenia mechaniczne.

Twoje ogrodzenie z siatki nie musi być jednak tylko i wyłącznie zielone. Jeśli chcesz, aby podkreślało nowoczesny charakter Twojej posesji, wybierz siatkę zgrzewaną Pantanet Family w kolorze eleganckiego antracytu.

W kolorze antracytowym możesz także wybrać ogrodzenie z paneli. Klasyczny charakter posesji podkreślisz antracytowym systemem Bekafor Classic. Jeśli szukasz dekoracyjnego ogrodzenia, wybierz panele Bekafor Prestige w tym samym kolorze lub wyjątkowe panele Zenturo. Ściśle przylegająca farba w proszku (nakładana na panele i bramy) zapewnia nie tylko doskonałą ochronę antykorozyjną, ale także doskonałą gładkość i połysk.

Twoja firma

O ile posesjom prywatnym dedykowane są przede wszystkim kolory zielony i antracytowy, teren swojej firmy czy też magazynów możesz ogrodzić ogrodzeniem w praktycznie dowolnym kolorze – nawiązującym do logotypu firmy lub koloru zabudowań, czyniąc je tym samym własną wizytówką i znakiem rozpoznawczym.

Wiele systemów Betafence o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa, a także bram im dedykowanych, możesz zamówić w dowolnym kolorze z palety RAL, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ogrodzenie do swoich wymagań nie tylko pod względem kolorystycznym, ale i pod względem zabezpieczenia terenu.