Łączymy Horizen z innymi ogrodzeniami

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, brama skrzydłowa, brama przesuwna, murki gabionowe

 

System Horizen prezentuje się świetnie nie tylko jako samodzielne ogrodzenie, lecz także w połączeniu z innymi typami paneli czy murków.

Panele i bramy Horizen zaprojektowaliśmy przede wszystkim tak, by pięknie prezentowały się jako elementy jednolitego systemu. Jedna linia ogrodzenia, możliwość dopasowania wysokości, długości i kolorystyki, komfortowe użytkowanie i przede wszystkim nowoczesny, atrakcyjny wygląd sprawiły, że Horizen z miejsca stał się popularny wśród Klientów.

 

Łatwy montaż – mnóstwo możliwości

Jednym z walorów systemu jest bardzo łatwy i szybki montaż. Panele mocuje się do słupów za pomocą stalowych złączek, które dokręca się kluczem imbusowym. Pozwalają one na łączenie przęseł pod dowolnym kątem. Co więcej, produkty z linii Horizen mogą być montowane zarówno na podmurówce, jak i bez niej.

Takie zalety sprawiają, że panele i bramy Horizen można bezproblemowo łączyć z innymi systemami Betafence. Oto kilka inspirujących realizacji.

Horizen i murek gabionowy Zenturo

Na jednej z posesji prywatnej w Oświęcimiu  panele Horizen stanowią główną część systemu ogrodzeniowego zarówno na froncie i tyle, jak i po bokach. Z kolei w rogach ogrodzenia zostały zainstalowane po dwa murki gabionowe, które zgrabnie i oryginalnie spinają cały system.

 

Horizen i murowane słupy

Standardowo bramy i panele Horizen montuje się na dedykowanych słupach, natomiast właściciel domu w Modlnicy postanowił skorzystać z innej możliwości. Wykonał podmurówkę z cegieł i dodatkowo zbudował słupy, stanowiące miejsce zaczepu paneli, furtki i bramy. Podmurówka i słupy zostały otynkowane na kolor domu.

 

Horizen i panele Nylofor 3D

W tej samej podkrakowskiej miejscowości przy domu prywatnym architekci zaproponowali inne oryginalne połączenie. Tym razem bramie dwuskrzydłowej oraz furtce Horizen towarzyszą panele Nylofor 3D o łącznej długości 150 metrów. Elegancki wjazd łączy się tu z systemem odsłaniającym piękno posesji.

To oczywiście tylko część rozwiązań, do których można wykorzystać elementy systemu Horizen. Macie pomysły na inne połączenia?