Koszt dobrego ogrodzenia

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, brama skrzydłowa, brama przesuwna, murki gabionowe, przesłony ogrodzeniowe, gabiony, słupki ogrodzeniowe

 

Cena i jakość idą w parze, zwłaszcza na rynku produktów, w których wiedza i technologia decydują o sukcesie. W tej grupie znajdują się też ogrodzenia.

 

Optymalizacja budżetu to jedno z wyzwań osób rozpoczynających budowę domu czy też remont. Nic więc dziwnego, że szukając dobrych rozwiązań, zwracamy też uwagę na cenę. W tym kontekście warto jednak pamiętać, by skupiać się na koszcie długofalowym. Mamy na myśli koszty poniesione nie tylko na zakup, ale także utrzymanie, konserwację i ewentualne naprawy zakupionych elementów. Zasada ta dotyczy także systemów ogrodzeniowych.

 

Droższe zakupy…

 

Panele i siatki oferowane i promowane w wielu marketach budowlanych kuszą bardzo korzystnymi cenami w porównaniu do produktów renomowanych marek. W sytuacji, gdy liczymy każdą wydaną złotówkę, oferty te mogą wydać się bardzo atrakcyjne. Do momentu, gdy poznamy przyczynę wyższej ceny.

 

A jest nią proporcjonalnie wyższa jakość. Panele Betafence, mimo że mogą być droższe, przebijają konkurencję wykonaniem. Wyróżnia się już użyta stal, która poddawana odpowiedniej obróbce (m.in. ocynkowaniu) jest jeszcze bardziej trwała i stabilna. Do tego dochodzą unikatowe powłoki ochronne: polewka proszkiem poliestrowym lub PVC. Ich wykorzystanie zapewnia dodatkową wytrzymałość na działanie warunków atmosferycznych czy urazy mechaniczne.

 

Systemy Betafence wyróżniają się także kompletnością, stąd tak łatwo dobrać panele, słupy i bramy oraz furtki. Każde rozwiązanie jest tak zaprojektowanie, by gwarantować łatwość montażu i swobodę użytkowania. Spójna konstrukcja przekłada się na stabilność systemu, a także elegancki wygląd.

 

panele-ogrodzeniowe-Panele-Bekafor-Classic-Betafence

 

… tańsze użytkowanie

 

Powyższe zalety przekładają się na niższe koszty w długim okresie. Przede wszystkim ogrodzenia Betafence nie wymagają częstej konserwacji i odświeżenia, które to generują regularne koszty w tańszych systemach. Po drugie większa odporność na uszkodzenia czy działania deszczu, mrozu czy wiatru pozwala ze spokojem przetrwać każdą zimę, bez obawy o wygląd i działanie ogrodzenia.

 

Wyróżnikiem jest również długa gwarancja (w zależności od modelu i produktu – do nawet 20 lat), która także pozwala na zaoszczędzenie środków na ewentualne naprawy. Pakiet bezpieczeństwa oferowany przez Betafence potwierdza, że wyższa cena zakupu przekłada się na zauważalnie większe oszczędności w kolejnych latach użytkowania ogrodzenia.