Jak zaoszczędzić na ogrodzeniu?

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, brama skrzydłowa, brama przesuwna, słupki ogrodzeniowe

 

Planujesz kupno nowego ogrodzenia? Oto kilka prostych wskazówek, które pozwolą Ci zaoszczędzić w czasie zakupów.

Pisaliśmy już na tych łamach niejednokrotnie, że w czasie kupowania systemu ogrodzeniowego oszczędność nie jest wskazana i pewnie zadajecie sobie pytanie, skąd u nas zmiana zdania na ten temat? Wyjaśnienie jest proste: przestrzegamy przed oszczędnością odbijającą się na jakości produktu. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, by wybierając ogrodzenie do domu zaoszczędzić w inny, bezpieczny sposób.

Stawiaj na dobrą jakość!

Zacznijmy od oszczędności długofalowej, do której nawiązują wspomniane wcześniej teksty. Owszem, kupując dziś wysokiej jakości ogrodzenie musisz szykować się na nieco większy wydatek, ale docelowo zaoszczędzisz na braku konieczności napraw, konserwacji czy wymiany systemu. Dzięki temu realnie wydasz mniej pieniędzy.

 

panele ogrodzeniowe Bekafor Classic Betafence

Szerszy panel dla największych

Jeżeli Twoja posesja jest naprawdę duża, pomyśl o wyborze takiego systemu, który oferuje naprawdę szerokie panele. Dzięki temu możesz kupić mniejszą liczbę produktu, a co za tym idzie oszczędzić sporo pieniędzy. Szczegółowe rozmiarówki znajdziesz w katalogach oraz na podstronach poświęconych konkretnemu produktowi.

 

Z przodu panel, po bokach siatka

Na pewno chcesz, by Twoje ogrodzenie wyróżniało się estetyką i Twoim pierwszym wyborem są panele ogrodzeniowe. Aby połączyć oszczędność z atrakcyjnym wyglądem sugerujemy, by panele zamontować wyłącznie na froncie, czyli najbardziej reprezentacyjnej części posesji. Na bokach i z tyłu terenu, czyli w miejscach, na które nie zwracają uwagi przechodnie, zainstaluj siatkę ogrodzeniową. Jest tańsza w zakupie, a gwarantuje wysoki poziom zabezpieczenia.

 

siatka ogrodzeniowa Siatka Resitor Betafence

Coś dla majsterkowiczów

Jeśli masz zdolności manualne i nie uciekasz na widok narzędzi, polecamy samodzielny montaż naszych systemów. Przygotowujemy je tak, by cały proces instalacji przebiegał szybko i bezproblemowo. Pracę na pewno ułatwi Ci szczegółowa instrukcja montażu, dołączana do każdego produktu. Pomocne będą także materiały wideo dostępne na naszej stronie oraz kanale YouTube. Profit? Satysfakcja z własnoręcznie wykonanego ogrodzenia oraz oszczędność pieniędzy, które trzeba wydać na fachowców.