Jak zabezpieczyć słupek przed korozją?
 

Jak zabezpieczyć słupek przed korozją?
Słupki
Odpowiednio zabezpieczony przed korozją słupek to gwarancja stabilności i długoletniego użytkowania każdego ogrodzenia.

Słupki to kręgosłup systemu ogrodzeniowego. To przecież na nich zamontowane są panele i bramy ogrodzeniowe. Gwarantują stabilizację i sztywność ogrodzeniu. Muszą więc być doskonale przygotowane i zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych.

Kluczem jest odpowiedni dobór materiałów do produkcji oraz późniejsze zabezpieczenie gotowego słupka. W Betafence wybraliśmy najlepsze możliwe rozwiązanie.

 

Słup ogrodzeniowy Bekaclip

 

Materiały na słupek

Słupy dedykowane naszym systemom tworzymy z najwyższej jakości stali. Dzięki niej mamy pewność, że uzyskamy odpowiednią twardość, która z kolei przełoży się na sztywność i wytrzymałość konstrukcji.

Drugim, niezwykle istotnym elementem są powłoki antykorozyjne. W Betafence stawiamy na cynkowanie słupka wewnątrz i na zewnątrz, malowanie proszkowe lub pokrywanie powłoką PVC. Taki dobór materiałów chroni gotowy produkt przez korodowaniem czy szybkim złuszczaniem farby. Przekłada się więc na długowieczność oraz wizualną atrakcyjność słupków.

Dodatkową ochronę stanowią także kapturki, które montuje się na szczycie słupka. Zapobiegają one dostawaniu się wody do wnętrza, co jeszcze przedłuża żywotność produktu. Warto także podkreślić, że proponowane przez nas kapturki są niezwykle eleganckie i pięknie wpisują się w design całego ogrodzenia.

/site_media/uploads/słup_f_lox_super/betafence_f-lox-super.jpg /site_media/uploads/Słup_Decofor/2601s_1beka.jpg /site_media/uploads/Bekaclip/słupy_bekaclip_2_tn.jpg /site_media/uploads/Bekaclip/832s_1beka.jpg /site_media/uploads/słup_okrągły/10042s_2beka.jpg /site_media/uploads/Słupy_Bekasecure/10987s_1beka.jpg /site_media/uploads/Słup_prostokątny_na_obejmy/img005_tn.jpg /site_media/uploads/Słupy_Bekafix_Super/128939s_1beka.jpg
Zobacz także:
Komentarze