Dobre pomysły na ogrodzenie – inspiracje

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, murki gabionowe

 

Musisz wybrać ogrodzenie do swojego domu, ale zupełnie brak Ci pomysłu? Sprawdź, jakie możliwości dadzą Ci panele i siatki Betafence.

Systemy ogrodzeniowe stały się nieodłącznym elementem domów prywatnych. Nie tylko zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom, lecz także pełnią funkcję estetyczną. W zależności od potrzeb właścicieli posesji ogrodzenia albo podkreślają jej piękno, albo skutecznie ją osłaniają. Zanim wybierzesz rozwiązanie dla siebie, przemyśl, na której opcji Ci zależy.

Panele_ogrodzeniowe_Bekafor_Classic_Betafence

Dyskretna klasyka

Jeżeli chcesz pochwalić się urodą swojego domu i ogrodu, postaw na panele Bekafor Classic, cieszące oko klasyczną prostotą i nowoczesnym wyglądem. Zbudowane z ocynkowanych drutów, tworzących sztywne i wytrzymałe przęsło zapewniają bardzo wysoką przezierność. Z daleka wydają się półprzezroczyste, zwłaszcza gdy wybierzesz je w kolorze zielonym. Jeśli ustawisz panel kolcami do góry, uniemożliwią wspinaczkę potencjalnych intruzów.

Trochę prywatności

System paneli Bekafor daje Ci również możliwość odgrodzenia się od świata dzięki przesłonom Collfort i Nevada. Są one niezwykle łatwe w montażu, zarówno na panelach, jak i bramach. Ich budowa zapewni Tobie i Twojej rodzinie prywatność i poczucie bezpieczeństwa.

Przesłony Collfort to wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość natury. Wykonane są z drewna sosny nordyckiej, a model Nevada – z wysokiej jakości PVC, co daje możliwość pomalowania ogrodzenia na wybrany przez Ciebie kolor.

przeslony-do-paneli-Przeslony-Screeno-Sine-Betafence

Zmysł dekoracyjny

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie ogrodzenia, które będzie wyróżniało się elegancją, postaw na furtki, bramy i panele Decofor. To znakomita alternatywa dla tracących na popularności ogrodzeń kutych, ponieważ jest od nich zdecydowanie lżejsza, a do tego bardzo wytrzymała.

Zakup ekonomiczny

Innym bardzo często wybieranym przez Klientów systemem ogrodzeniowym jest ten oparty na siatce Pantanet Essential. Rodzinę siatek Pantanet charakteryzują oczka prostokątne, upodobniające je do paneli ogrodzeniowych. Co więcej siatki dostępne są w modnym i eleganckim kolorze antracytu metalizowanego.

Siatki zgrzewane Pantanet Essential cechują się długowiecznością i trwałością, a to za sprawą techniki zgrzewania, którą wykorzystuje się do łączenia drutów. Dodatkowo pokrywa się je powłoką PVC, co jeszcze podnosi wytrzymałość siatki na korozję, bez konieczności konserwowania. Producent daje na nie 10 lat gwarancji.

siatki_ogrodzeniowe_Siatka_Pantanet_Essential_Betafence

Oryginalny murek gabionowy

A może masz ochotę wyróżnić się na tle sąsiadów? Jeśli tak, wybierz ogrodzenie wykonane z murków gabionowych. Ich oryginalny wygląd, trwałość i stabilność zapewniają panele i specjalne słupy Zenturo. Murki gabionowe mają właściwości dźwiękoszczelne. To optymalny wybór dla osób mieszkających przy hałaśliwej ulicy.

murki-gabionowe-Murki-Gabionowe-Zenturo-Betafence