Dobierz panel do budynku

Wykorzystane elementy: panele ogrodzeniowe

 

Gustownie dobrane ogrodzenie nie tylko zabezpieczy grodzony teren, ale i podkreśli jego walory wizualne.

Ogrodzenie, jako integralna część posesji, od zawsze ma za zadanie przede wszystkim chronić jej mieszkańców, ale fakt ten nie przeszkadza, by realnie wpływało na wygląd otoczenia. Dlatego też w czasie wyboru rozwiązania, które zostanie zainstalowane na działce, warto od razu wziąć pod uwagę jego cechy wizualne, by dobrze połączyć je z grodzonym budynkiem i terenem (w tym roślinnością) go otaczającym.

W Betafence zawsze myślimy kategoriami bezpieczeństwa i estetyki, dlatego przygotowaliśmy wiele rozwiązań, które pozwolą na idealny wybór dla każdego Klienta. Oto trzy ciekawe propozycje.

panele-ogrodzeniowe-Panele-Bekafor-Classic-Betafence

Bekafor Classic – odsłaniamy jak najwięcej

 

Jeśli do ogrodzenia mamy przepiękny ogród, którym właściciel posesji chce się pochwalić lub atrakcyjny architektonicznie budynek, który już nie potrzebuje dodatkowych wizualnych wzmocnień, najlepiej postawić na Bekafor Classic. Jak sama nazwa wskazuje, ten system stawia na klasyczną prostotę, a przy tym na minimalizm. Dzięki czemu ogrodzenie jest praktycznie całkowicie przezierne i nie zasłania walorów designerskich chronionego otoczenia.

Panele Ogrodzeniowe Creazen Betafence

CreaZen – coś dla nowoczesnych

 

Z roku na rok na polskich działkach pojawia się coraz więcej niestandardowych projektów architektonicznych, co zrodziło potrzebę także niecodziennych ogrodzeń, które wyróżnią się „z tłumu”, nie tracąc przy tym właściwości zabezpieczających teren. Właśnie w tym celu stworzyliśmy CreaZen, których nazwa mówi wszystko: kreatywność połączona ze spokojem. Zastosowaliśmy tutaj wzornictwo zainspirowane naturą: drzewami, krzewami, gałęziami. Dzięki temu panele świetnie łączą się zarówno z oryginalnymi budynkami, jak i ogrodami pełnymi roślinności.

 

panele-ogrodzeniowe-Panele-Decofor-Betafence

Decofor – dla miłośników dekoracji

 

Decofor to kolejne rozwiązanie dla osób, którzy gustują oryginalnych ogrodzeniach. Tym razem jednak postawiliśmy nie na futurystyczne kształty (jak w CreaZenie), tylko coś bardziej przyziemnego, zainspirowanego dawnymi kutymi panelami i bramami. Szczególnie wersja Arco, charakteryzująca się wypukłym łukiem, spełni potrzebę posiadania wyróżniającego się ogrodzenia.

To tylko część pomysłów, które przygotowaliśmy dla miłośników niestandardowego podejścia do tematu ogrodzenia posesji. Wszystkie zagwarantują bezpieczeństwo i sprawdzą się we współczesnym budownictwie.

 

panele-ogrodzeniowe-Panele-Decofor-Betafence